Novinky

Cranberries v Bratislave takmer nevystúpili, Katka Knechtová skoro zrazila v aute líderku skupiny Dolores!

Speváčka Katka Knechtová hviezdila ako predskokanka írskej skupiny Cranberries! S jej líderkou Dolores O’Riordan sa stretla nielen na jednom pódiu. Katka spolu s manažérkou ju totiž takmer zrazili na ceste, keď sa sama zakrádala na zvukovú skúšku!

Katka Knechtová bola predskokankou prvého koncertu írskej skupiny Cranberries na Slovensku. Vybral si ju organizátor a manažment kapely túto voľbu schválil. Vedel prečo, Katka rozpálila publikum skvelou šou!

„Pred koncertom som bola veľmi napätá. Nevedela som odhadnúť, ako bude tá masa ľudí reagovať. Mala som trému. Bol to zvláštny pocit hrať ped niekým, kto vo svete naozaj niečo dokázal. A ešte k tomu pred kapelou, ktorá ma sprevádzala životom. To vzrušenie bolo obrovské. Ale bola tam dobrá energia a s kapelou sme si to užili.“ Prezrádza speváčka Katka Knechtová.

Katka predviedla 40-minútovú šou plnú energie. Do zoznamu skladieb zaradila hity z prvého albumu „Zodiak“. Nechýbali ani novinky z albumu „Tajomstvá“, ktorý vznikol v produkcii spoločnosti B4P – „Zmier svetlo s tmou“ či aktuálny singel „Zločin“.

„Ľudia sa bavili, fanúšikovia spievali so mnou. Cítila som ich podporu a úžasnú spätnú väzbu. Potom som si pozrela celý koncert Cranberries. Mám doma aj DVD, takže som vedela, čo mám očakávať. Niektoré ich skladby mám rada, pretože sú veľmi silné…“ Opisuje dojmy Katka Knechtová.

Práve v začiatkoch skupiny Peha Katarínu často konfrontovali s tým, že sa na speváčku Cranberries Dolores O’Riordan podobá a dokonca aj podobne spieva. Vtedy jej to  prekážalo. Potom som si k nej však našla cestu a teraz sa dokonca stretli osobne!

„Cranberries takmer nevystúpili, lebo sme Dolores skoro zrazili na parkovisku. Na zvukovú skúšku totiž prichádzala úplne sama. Potom pred šatňami sme sa stretli a zoznámili sme sa. Podali sme si ruky a popriali navzájom mňa…“ Dodáva s úsmevom Katka Knechtová.

Šarmantná speváčka a skladateľka Katka Knechtová si po pracovnom lete naplánovala oddych. Odlieta na exotickú dovolenku na Hawai.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Peter Frolo

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky