NovinkyFestivaly

Pivný Októberfest už aj na Slovensku

Agentúra KVAS Vám prináša do vybraných miest na Slovensku ducha pivného mníchovského Októberfestu.

Október KVASfest sa už predstavil v dvoch mestách, a to v Rimavskej Sobote a Poprade. Rovnako ako aj tam, ani na nasledujúcich koncertoch nebude chýbať rôznorodosť pív z rôznych kútov sveta. Tešiť sa môžete na slovenský Steiger, belgický Hoegaarden, český Janáček, Lobkowicz, Merlin a Litovel, švédsky Tuborg, nemecký Bitburger. Írsko bude zastupovať Guinness, no a Škótsko Brewdog.

Ani o hudobnú produkciu nebude núdza, na koncertoch vystúpia Before The Zero Day, Vandali a vo vybraných mestách sa budú striedať Horkýže Slíže, Karpina, Zóna A a iné predkapely.

Vo Veľkom Krtíši sa v piatok brány areálu Babičkinho dvora otvárajú už na obed. Tu spustí program kapela The Shed a zavŕšia to Horkýže Slíže. V sobotu nasleduje Hruštín v Dome kultúry a konečnou zastávkou bude 26.10. Liptovský Mikuláš.

Na festivaloch sa predstaví aj ZULAH. Ide o značkové oblečenie, ktorých výroba produktov sa skrýva pod značkou Earth Positive, čo znamená zelenú revolúciu v oblasti textilu. Pri výrobe tričiek sa emisie znížili až o 90% bez porušenia etických princípov výroby. Celý proces vzniku materiálov rešpektuje bio štandardy, využíva výhradne slnečnú a veternú energiu.

Lístky v predpredaji si môžete zakúpiť cez ticketportal a na mieste na koncerte.

zdroj: Silvia Rákociová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky