NovinkyKam na koncert?

Children Of Bodom prichádzajú do Brna uctievať chaos!

Po dlhšej odmlke sa do Česka vracajú populárni metalisti Children Of Bodom. Rodáci z fínskeho Espoo so sebou vezú zbrusu novú platňu I Worship Chaos. „Môžeme s pokojom sľúbiť jedno z najtvrdších albumov v našej histórií,“ odkazuje frontman Alexi Laiho.

Children Of Bodom sa do histórie európskej metalovej scény nezmazateľne zapísali svojím originálnym mixom tvrdých metalových žánrov a citom pre silné melódie. Zlomovým okamihom bolo vydanie albumu Follow The Reaper z roku 2000, ktoré bodovalo aj mimo rodné Fínsko a kapele otvorilo cestu na veľké európske pódiá. Svoj status kapela upevnila tiež doskami Hate Crew Deathroll (2003) a Blooddrunk (2008).

Tento rok na jeseň vychádza už deviaty album I Worship Chaos, ktorý má patriť k najtvrdším v diskografii kapely. „Vo mne I Worship Chaos vzbudzuje temnejší dojem než predchádzajúce albumy, (…) tá doska je naštvaná, temná a chytľavá. A myslím, že v pokoji môžem povedať, že s I Worship Chaos sa Children Of Bodom znovuzrodili ešte nasratejši, „komentoval novinku líder kapely Laiho.

Brnenský koncert Children Of Bodom otvoria progresívny thrash / death metalisti Sylosis z Veľkej Británie.

Vstupenky na koncert Children Of Bodom môžete kupovať v predpredajných sieťach. V ponuke je tiež VIP balíček, ktorý najvernejším fanúšikom umožní osobné stretnutie s kapelou. Viac informácií nájdete na webe www.obscure.cz.

Children_of_Bodom_posterFB event:

https://www.facebook.com/events/849891305104457/

Ďalšie súvisiace linky:

https://www.facebook.com/childrenofbodom

https://www.youtube.com/watch?v=Bhhqmk6Koj4

https://www.facebook.com/Sylosis

http://fleda.cz

www.obscure.cz

zdroj: Radek Pavlovič

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky