Novinky

CALL ME STEVE: Na pódium sme si pozvali krásnu posilu!

Laco Rychtarik, Tibor Greškovič, Jimi Cimbala a Stano Čekan je partia hudobníkov, ktorí si spoločne hovoria CALL ME STEVE. Za svoju dvojročnú existenciu už toho kapela stihla naozaj veľa.Ich aktuálny singel MY MY sa stáva stále obľúbenejšou súčasťou rádiových playlistov a po sérii zahraničných koncertov v roku 2013 dodržali svoj sľub a predstavili sa aj domácemu publiku, ktoré nenechali na pochybách, že na Slovensku máme kapely schopné konkurovať zahraničiu na pódiu i v éteri.

25.07. sa Call me Steve uchádzali o priazeň divákov na Holíčskom CIBULA FESTe a pozvali si aj krásnu posilu.Viac nám prezradil spevák Laco Rychtarik: Do programu Cibula festu sme sa dostali takpovediac na poslednú chvíľu.Boli sme jedna z posledných kapiel, ktorá bola do line up-u festivalu zaradená a o to viac to pre nás bolo príjemným prekvapením.I napriek skoršiemu času vystúpenia sme sa snažili podať maximálny výkon a súdiac podľa feedbacku od fanúšikov sa nám to aj podarilo.Tento koncert bol výnimočný aj tým, že na ňom s nami vystúpila vynikajúca speváčka Lina Mayer s ktorou máme spoločnú skladbu LILLY a pretože sa nám málokedy s Linou Mayer podarí strtetnúť sa na jednom pódiu boli sme veľmi radi, že sa tak stalo práve na CIBULA FESTe“

10151861_698476750188875_4029772069440868559_nCibula fest však určite nie je jediným podujatím, kde budeme môcť Call me Steve v blízkej dobe vidieť a počuť.9.8. odohrajú svoj program na Vrábelskom ROCK SHOW, 13.9. v OC Galéria v Košiciach a taktiež budú aj hosťami TV JOJ na ich podujatiach  pod názvom JOJ V MESTE a to 14.9. v Žiline a 21.9. v Košiciach.

zdroj: Paľo Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky