NovinkyKam na koncert?Festivaly

Hudebný festival Okoř (16. 8.) hlási VYPREDANÉ!

Festival Okoř je veľmi obľúbený a je jednou z hudobných istôt končiaceho leta. To dokazuje i fakt, že necelé tri týždne pred jeho konaním je takmer vypredané.

„Počet návštevníkov je limitovaný veľkosťou nie len samotného areálu, ale i dodržaním maximálneho počtu osôb pre zaistenie ich komfortu. Kapacita je naplnená, je vypredané, vstupenky sa na mieste predávať nebudú,“ hovorí usporiadateľka Hana Petřinová.

Každoročne prináša tento festival to najlepšie z českej a slovenskej hudobnej scény a nie inak tomu bude i tento rok. Hudobný program začne v 14:00 koncertným setom Marka Ztraceného, po ňom prídu na rad Jaroslav Uhlíř, Janek Ledecký, Lenny, Anna K, Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21 a tohtoročný program uzavrie Divokej Bill pred druhou hodinou rannou. Stanové mestečko, posilnená doprava z Prahy a Kladna a zábava pre deti bude pripravená ako každý rok.

A2.aiProgram 14. ročníku Open Air Festivalu Okoř

14:00     Marek Ztracený

15:00     Jaroslav Uhlíř

16:10     Janek Ledecký

17:20     Lenny

18:30     Anna K

20:00     Tomáš Klus

21:40     Chinaski

23:10     MIG 21

00:40     Divokej Bill

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na úplne nových webových stránkach www.festivalokor.cz, http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky