NovinkyKam na koncert?

Bratislavu ovládnu sexi dračice aj fínsky metal

Jeseň nám prinesie skvelé klubové koncerty: FINNTROLL, ANATHEMA, TARJA aj CRUCIFIED BARBARA

Klubová scéna v Bratislave ožíva. S prichádzajúcou jeseňou sa blížia aj skvelé koncerty, čo potešia srdce nejedného milovníka rocku a metalu. Značka Octopus promotion na najbližšie týždne a mesiace chystá koncerty skupín ako Finntroll, Crucified Barbara, Anathema, Tarja či Sabaton.

Sezóna štartuje v tradičnej bašte metalistov – v klube MMC. Už 24. septembra tu zahrá fínska partia Finntroll, ktorá svojim návratom oslávi desiate výročie od vydania zásadného albumu Nattfödd. Nebudú chýbať ani špeciálni hostia HateSphere a Profane Omen. O necelý týždeň neskôr potešia bratislavské publikum štyri sexi dračice zo skupiny Crucified Barbara. Prinesú si so sebou aj hostí Supercharger a Junkstarts.

Rod Maurice_anathema_ (17)Október sa ponesie v znamení kultovej kapely Anathema. Legendárna anglická kapela sa pohybuje medzi progresívnym rockom a goth-doom metalom. Na scéne sú od roku 1990 a dodnes platia za skupinu, ktorej koncert treba vidieť. Do Bratislavy prídu 22. októbra s kvalitným, novým programom a špeciálnym hosťom – Mother’s Cake.

Mimoriadnym zážitkom bude aj novembrový koncert speváčky Tarji Turunen (ex-Nightwish) v refinery gallery. Nový, štýlový klub ponúka výborný servis a pohodlie, aké u nás nebýva zvykom. Zberateľskú edíciu CD „Left in the Dark“ ešte pred jeho oficiálnym vydaním budú môsť získať slovenskí fanúšikovia fínskej speváčky priamo na jej bratislavskom koncerte. Legenda melodického metalu zahrá v moderných priestoroch refinery gallery 7. novembra 2014.

TARJA2013-Tim_Tronckoe-5_highA bonus na záver – prvým ohláseným koncertom pre rok 2015 je návrat švédskych bojovníkov Sabaton. Po skvelom vypredanom koncerte na jeseň 2013 a nedávnom vystúpení na festivale Topfest prinesie Sabaton 9. februára 2015 celkom novú šou a špeciálnych hostí: Delain a Battle Beast. Miestom konania bude refinery gallery s väčšou kapacitou a solídnym zázemím.

Všetky vstupenky na podujatia Octopus promotion sa predávajú v sieti Eventim.sk:

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/octopus-promotion-events-212/promo.html

Octopus promotion je promotérska značka, ktorá chce nadviazať na dlhoročné skúsenosti s organizovaním hudobných podujatí v Európe. Na Slovensko prináša najmä prémiové koncerty umelcov v žánroch hard & heavy. Za posledné roky priniesla Octopus na Slovensko koncerty skupín ako Within Temptation, Dream Theater, Bad Religion, Powerwolf, Emmure, Protest the Hero, Kataklysm, Korpiklaani, Metsatöll, Sabaton, Eluvetie, Stratovarius, Amaranthe, Pain of Salvation, Anneke van Giersbergen, King Diamond, Soilwork, Children of Bodom, Kamelot, Arch Enemy, a ďalších.

Viac info:

https://www.facebook.com/octopuspromotion

Podujatia Octopus promotion:

Finntroll, HateSphere & Profane Omen

 1. september 2014, Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky: 22 € / predpredaj

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/finntroll-special-guests-bratislava-majestic-music-club-362721/event.html

Crucified Barbara & special guests

 1. september 2014, Randal Club, Bratislava
  Vstupenky: 18 € / predpredaj

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/crucified-barbara-bratislava-randal-club-361749/event.html

Anathema

 1. október 2014, Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky: 24 € / / predpredaj

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/anathema-bratislava-majestic-music-club-673263/performance.html

Tarja

 1. november 2014, refinery gallery, Bratislava
  Vstupenky: 29 € / predpredaj, 35 € / lístok + CD ako bonus

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/tarja-bratislava-refinery-gallery-359562/event.html

Sabaton, Delain & Battle Beast

 1. február 2015, refinery gallery, Bratislava
  Vstupenky: 29 € / predpredaj

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/sabaton-special-guests-bratislava-refinery-gallery-686132/performance.html

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky