NovinkyKam na koncert?

Boney M.: Nebudeme hrať s hocikým! Na výbere DJ-a si dali záležať.

12. marca sa budú v bratislavskej HANT aréne na Pasienkoch ozývať najväčšie disco hity. Koncert formácie Boney M. sa blíži a fanúšikovia oldies piesní si prídu na svoje. Predstavitelia formácie na čele so Sheilou Bonnick extrémne požiadavky nemajú. Osobitne si však dali záležať na výbere DJ-a, ktorý by mal ľudí priviesť do varu pred koncertom a po jeho skončení.

“S hudobným zoskupením sme sa na úvod našich diskusií o slovenskom koncerte dohodli iba na niekoľkých veciach,” povedal jeden z organizátorov koncertu a pokračoval, „jednou z nich bolo zorganizovanie diskotéky pred a po koncerte. Ich prvotná reakcia sa týkala DJ-a a vyslovili požiadavku participovať na jeho výbere. Vyšli sme im v ústrety a spokojnosť je obojstranná.” Organizátori koncertu vytipovali niekoľkých DJ-ov a ich nahrávky poslali členom formácie. Z užšieho výberu sa členovia napokon rozhodli pre Mariána Kuklu. “V roku 1975 sme začínali. Ja v Hlohovci, Boney M. v Nemecku. Je pre mňa priam neuveriteľné, že 12. marca 2015 s nimi budem zdieľať spoločné pódium v Bratislave,” povedal nadšený DJ, “keďže oldies je mojím obľúbeným hudobným žánrom, Boney M. viem absolútne oceniť. Som veľmi rád, že si vybrali práve mňa a verím, že nesklamem fanúšikov ani kapelu.”

Marian KuklaMarián Kukla patrí k najlepším oldies DJ-om na Slovensku. Najčastejšie hráva na rozličných eventoch, v minulosti však pôsobil aj ako DJ a moderátor Rádia T, Rádia Forte a Rádia Naj.

Súčasťou discokoncertu bude aj oslava 95. narodenín bratislavského konzervatória. Jeho študenti vytvoria pred koncertom skvelú atmosféru svojimi hudobnými vystúpeniami a aj spoločnou piesňou s Boney M.

Brány športovej haly sa otvoria pre fanúšikov už o 17:30, kedy sa o náladu bude starať DJ Kukla a ľahká oldies na rozprúdenie krvi. O 19:15 vystúpia hostia skupiny Boney M, študenti BA konzervatória a pár minút po 20. hodine vystúpi formácia Boney M. Ihneď po nej bude nasledovať pokračovanie oldies diskotéky, ktorá dostane na nohy všetkých a potrvá až do neskorého večera.

Lístky na koncert sú v predaji v sieti predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia), vo vybraných predajniach spoločnosti Telekom a partnerských centrách.

O Boney M.:

Skupina Boney M. bola založená západonemeckým hudobným producentom Frankom Farianom. Práve on zoskupil legendárnu hudobnú zostavu, ktorá sa preslávila nestarnúcimi hitmi ako Rivers of Babylon, Rasputin, Hooray! Hooray! It’s Holy Holiday, Daddy Cool a mnohými ďalšími. Zostava Boney M. sa počas svojho pôsobenia niekoľkokrát zmenila. Na Slovensku vystúpi formácia v zložení Sheila Bonnick, Angela Anuforo, Noel Mascol a Maya Chewuluza.

zdroj: Mariana Krivánková

foto: Archív Boney M.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky