NovinkyKam na koncert?

Bolek Polívka na Slovensku aj so svojou exkluzívnou známkou!

Najstarší zábavný program Českej televízie Manéž Bolka Polívku sa 8. februára po prvýkrát vydáva na slovenské cesty. Originálna manéž navštívi 9 slovenských miest, do ktorých privedie okrem hostiteľa Bolka Polívku aj skvelých hostí ako Milan Lasica, Anička Polívková, Kuly, ale aj Vrbovskí víťazi a Jiří Stivín. Exkluzívne iba na týchto predstaveniach bude v predaji aj limitovaný počet známky Bolka Polívku!

Exkluzívne turné Manéže po Slovensku, kde sa predstaví v originálnej podobe, tak ako ju poznáme z televíznych obrazoviek bude spestrením aj pre všetkých filatelistov.

Iba v deviatich mestách Slovenska, kam zavíta Manéž bude v predaji aj exkluzívna známka Bolka Polívku, ktorej autormi sú výtvarník a grafik Karol Felix a popredný tvorca poštových známok, rytec František Horniak. Známka, ktorá je zberateľským kusom je vytlačena technikou klasickej oceľorytiny s kombináciou ofsetu. Jej počet je striktne limitovaný, je to 1400kusov – na hárku je 6 známok a medzihárčie.

Predaj známky bude spustený pri príležitosti Turné Manéže Bolka Polívku na Slovensku – známka sa bude dať kúpiť iba pred predstavenim Manéže v jednotivých miestach konania.

Michal Malicher, manažér turné Manéže po Slovensku: „Bolek je vo veku, kedy by známku mal mať. Zaslúži si ju a som rád, že sa jej úprimne potešil. Teraz je tu šanca aj pre všetkých filatelistov, ktorí určite ocenia tento zberateľský kus“.

Jedinečná divadelná show privezie každý večer o 19-tej od 8.februára do 16.februára do Humenného, Košíc, Popradu, Bratislavy, Levíc, Trenčína, Považskej Bystrice, Liptovského Mikuláša a Nitry aj vynikajúcu zostavu hostí.

Vstupenky na toto podujatie sú k dispozícii v sieti Ticketportal vo dvoch cenových kategóriách: voľné sedenie na tribúne za 28,-€ a voľné sedenie pred pódiom 45,-€.

MANÉŽ BOLKA POLÍVKU

Čas/Time: 19.00 hod.

08.02.2015 Humenné, Mestská športová hala

09.02.2015 Košice, Mestská športová hala (Multi hala – Hádzanárska hala)

10.02.2015 Poprad, Aréna Poprad

11.02.2015 Bratislava, HANT Aréna

12.02.2015 Levice, Športová hala

13.02.2015 Trenčín, Športová hala Trenčín

14.02.2015 Považská Bystrica, Športová hala MŠK

15.02.2015 Liptovský Mikuláš, Športová hala Liptov Aréna

16.02.2015 Nitra, Mestská hala Klokočina

Cena/Price: / Cena vstupeniek:

Voľné sedenie na tribúne: 28,-€

VIP voľné sedenie pred pódiom: 45,-€

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky