NovinkyKam na koncert?

Benefičný koncert Objatie tónov hudobným darčekom opäť rozžiari detské srdcia

Známi slovenskí interpreti sa chystajú potešiť bez nároku na honorár zdravotne a mentálne postihnuté deti zo zariadení domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych základných škôl. Príďte podporiť i vy dobrú vec.

Občianske združenie Ostrov a Občianske združenie Milan Štefánik v nedeľu 28.1.2018 už po ôsmykrát chystá v športovej hale v Leviciach benefičný koncert  s názvom ,,Objatie tónov“.  Podujatie je hudobným darčekom určeným pre zdravotne a mentálne postihnuté deti zo zariadení domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych základných škôl.

Tešiť sa môžete na Nelu Pociskovú, skupinu Gladiátor a iných

Pozvanie účinkovať na benefičnom koncerte bez nároku na honorár prijali také zvučné mená ako Nela Pocisková, skupina Gladiátor, Heľenine oči, maďarská skupina The Doors Memorial Band. Program oživí  tanečná skupina UnLimited Levice. Podujatím vás bude sprevádzať obľúbený herec Lukáš Latinák.

,,Veľmi sa tešíme na benefičný koncert Objatie tónov. Tieto zmysluplné podujatia usporiadané pre hendikepované deti nám prinášajú veľa dobrý pocitov. A sme radi, že môžeme pomôcť deťom s mentálnym postihnutím a všetkým, ktorí to potrebujú prostredníctvom našej hudby a našich piesní,“ teší sa na koncert Miko Hladký zo skupiny Gladiátor.

2018_Objatie_tónovVerím, že v každom z nás je potreba konať dobro. Obdivujem ľudí, ktorí to dokážu robiť nezištne a myslím, že im treba pomáhať, keď už nie priamo, tak aspoň tak, že sa zapojíme tým, čím môžeme. Naším vyjadrovacím prostriedkom je hudba  a je len dobre, že ňou môžeme potešiť a zároveň niekomu pomôcť,“ hovorí o účinkovaní na Objatí tónov Martin Mihalčín z kapely Heľenine oči.

Úsmev a radosť budem rozdávať na ôsmom Objatí tónov,“ vyjadrila sa o koncerte Nela Pocisková.

Deti čaká nielen pasívna zábava

Popoludnie v Leviciach ponúkne nielen pasívnu zábavu, ale mentálne a zdravotne postihnutí návštevníci koncertu sa budú môcť realizovať v rámci workshopov. Pripravené sú zumba tance, enkustika – maľovanie horúcim voskom, pletenie z pedigu, modelovanie z hliny,  pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu, pletenie z papiera, ozdobovanie sadrových odliatkov.

Nebude chýbať ani nafukovací hrad, maľovanie na tvár, detské tance a zumba.

Objatie tonov_2018Začiatok hlavného programu je o 15.00h. Predtým vás o 14.00h roztancuje a rozohreje predprogram, a to Zumba s Gabikou a Luciou.

Vstupné je bezplatné pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím zo zariadení Domovov sociálnych služieb, ZŤP, detské domovy a pre deti do 140cm v sprievode rodiča. Predpredaj vstupeniek pre verejnosť je v Levickej informačnej kancelárii a v sieti Ticketportal. Tešíme sa na vás! Príďte podporiť dobrú vec.

Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/Event/Objatie_tonov_beneficny_koncert_ako_darcek

 Zdroj foto: Autor uvedený v názve každej foto

Video: Igor Kolesár https://www.youtube.com/watch?v=qV_P2n-1m0w

Leviceonline https://www.youtube.com/watch?v=QviYcfQYZ2g&feature=youtu.be

 Zdroj: Janka Marczellová

 Objatie tónov Zumba Foto Milan Maršalka Objatie tónov Foto Petra Sekáčová Objatie tónov Foto1 Petra Sekáčová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky