NovinkyPohoda

Bažant Pohoda 2010

Bažant Pohoda 2010Dnes nám prišla správa z agentúry Pohoda, ktorá poteší tisíce priaznivcov nášho najväčšieho a hudobne najkvalitnejšieho festivalu. Pohoda pokračuje aj po trinástom „nešťastnom“ ročníku, kedy spadla jedna z hudobných arén, pri ktorej zomrel mladý muž z Piešťan a desiatky ľudí boli zranené. Nič nenasvedčovalo tomu, že by sa takéto niečo mohlo prihodiť. Mnohí z nás majú ešte čerstvo v pamäti atmosféru štvrtkových a piatkových koncertov (report).

V týchto dňoch začínajú prípravy budúceho ročníka umeleckého festivalu Bažant pohoda, ktorý by sa mal uskutočniť tradične v tretí júlový víkend (15. – 17.júla 2010). Snahou organizátorov bude zachovať doterajšie dejisko festivalu na trenčianskom letisku a prípravy neovplyvnia zodpovedné riešenie následkov tohtoročnej tragédie.

„V súčasnosti cítime veľký smútok z nešťastia, ktoré festival ukončilo v júli tohto roku, určite nás ovplyvní v prípravách a organizácii budúcich ročníkov. Festival vo svojej histórii prinášal množstvo pozitívnych emócií, veríme, že tomu tak bude aj v budúcnosti,“ vysvetľuje rozhodnutie o začiatku príprav riaditeľ festivalu, Michal Kaščák.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky