NovinkyKam na koncert?

Americká ikona Trivium v Prahe a Bratislave! Už budúci týždeň

Už budúci týždeň v Prahe a Bratislave vystúpia americkí Trivium. V pražskom Rock Café a bratislavskom Majestic Music Clube sa bude hrať predovšetkým z poslednej dosky Silence In The Snow (2015), ktorá sa nesie v duchu tradičného heavy metalu 80. rokov.

Za sedemnásť rokov existencie si Trivium vybudovali status kapely, ktorá dokáže posunúť metalový žáner dopredu. Ich osobitný mix heavy metalu, melodického death metalu a metalcoru ich v priebehu rokov dostal na najväčšie svetové pódia takých festivalov, ako sú Ozzfest alebo Download.

Aktuálny siedmy album Silence In The Snow (2015) je však skôr návrat ku koreňom heavy metalu a pocta velikánom osemdesiatych rokov. V recenziách na dosku často padali mená ako Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Judas Priest alebo Rainbow.

Českí fanúšikovia si môžu Trivium pamätať napríklad z pamätného koncertu so Slayer a Mastodon v Prahe pred ôsmymi rokmi.

Vstupenky na koncerty Trivium sú k dispozícii vo všetkých predpredajných sieťach a tiež na webe usporiadateľskej agentúry Obscure Promotion.

Súvisiace linky:

https://www.facebook.com/Trivium/

https://www.facebook.com/rockcafepragueofficial/

www.obscure.cz

Trivium (USA) + support

29. 6. 2016, Majestic Music Club, Bratislava, 19:00

1. 7. 2016, Rock Café, Praha, 19:00

zdroj: Radek Pavlovič

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky