Novinky

IMT Smile má vlastnú iPhone aplikáciu

IMT SMILE ako prvá a zatiaľ jediná slovenská kapela prišla s originálnym nápadom, ktorým poteší svojich fanúšikov! S novým albumom pripravili zaujímavú aplikáciu ušitú na mieru hudobnému telefónu iphone! Môžete tak mať svoju obľúbenú kapelu s najnovšími informáciami stále so sebou.

Stiahnutím tejto free aplikácie získajú fanúšikovia všetky zaujímavosti o najnovšom albume IMT SMILE 2010: ODYSEA DVA, ako i ukážky všetkých skladieb z albumu, kompletné texty piesní a aktuálne novinky. Ako prví sa dozviete termíny najbližších koncertov vrátane najdôležitejších informácií k veľkolepému jarnému turné a v rozšírenej, platenej verzii, ktorá sa objaví už čoskoro, zverejní kapela i dosiaľ nevydané, nové skladby. Už v prých dňoch sa aplikácia dostala na popredné miesta v rebríčku Apple Itunes. S touto exkluzívnou aplikáciou môžu byť majitelia iphonov vždy v centre diania a to aj vďaka interaktívnemu prepojeniu s oficiálnymi webstránkami IMT SMILE: www.imtsmile.com a www.oprisaomna.com, ale aj Facebookom a Twitterom.

Aplikácia bola vyrobená pre IMT Smile na mieru spoločnosťou iSpring, s.r.o. a dizajnovaná spoločnosťou Canubia, spol. s.r.o.  Stianuť si ju fanúšikovia môžu zadarmo na http://itunes.apple.com/sk/app/imt-smile/id362499643?mt=8

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky