NovinkyKam na koncert?

From Our Hands + Talkshow + Fat Kit a Supa v KC Dunaj

Kapela From Our Hands po prvýkrát predstaví piesne z nového album a ukáže, či ním prekoná chvály na svoju doterajšiu hudbu. Večer odohrá okrem nich koncert aj bratislavská skupina Talkshow a dvojica Fat Kit, s ktorou vystúpi raper Supa.

From Our Hands

Slovenská skupina zaujala ešte predtým, než vydala svoj debut Buildings Fall. Kapela čoskoro vydáva svoj nový, v poradí tretí album, ktorý po prvýkrát predstaví v KC Dunaj. Zatiaľ z neho vypustila von úspešný singel MNYTLKS, ku ktorému natočila zaujímavý čiernobiely videoklip: https://www.youtube.com/watch?v=u1qMRcGURTQ. Skupina sa dala dokopy v roku 2007 v Bratislave. From Our Hands s pravidelnosťou hrávajú nielen na Slovensku, ale hlavne v Čechách, kde absolvovali spoločné turné s kapelou Sunshine a za zmienku stojí aj účasť na festivale Rock for People a mnohých ďalších.

Talkshow

Bratislavská Indie rocková kapela na jeseň minulého roka vydala druhý album s názvom Kunst, ktorý je kritikou opäť ocenený pozitívne a obsahuje aj hit Shadows, ku ktorému vznikol veľmi zaujímavý klip svetovej úrovne: http://youtu.be/uh0MO7KdP6o. Debutový album s jednoduchým názvom Talkshow (2009) získal pozitívne hodnotenia rovnako od fanúšikov aj kritikov a kapelu zaradil do špičky slovenskej indie scény. Klip na song These Lights bol na prvom mieste hitparády MTV Wishlist viac ako 10 týždňov.

Fat Kit + Supa

Projekt dvojice Pavol Kulich a Róbert Monček. Vo svojej tvorbe mixujú elektronické vplyvy so živými zvukmi gitár, klavíra, syntetizátorov a to všetko okoreňujú netradičnými nahrávkami kľúčov či spajlí a podobne. Na konte majú LP s názvom 87 bears, ktoré zaujalo nielen poslucháčov, ale aj kritikov. Jedným z najvýraznejších songov je Holy Water: https://www.youtube.com/watch?v=-3ZjWlD75KQ. Na koncertoch s nimi vystupuje aj raper Supa zo skupiny Moja Reč, ktorý nebude chýbať ani na koncerte v KC Dunaj.

PRÍĎTE NA KONCERT!

26. 4. (sobota)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 6€

zdroj: KC Dunaj

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky