Mladá hudba

Karmen Pal-Baláž víta jar novým klipom a zábermi Silickej planiny

Karmen Pál-Baláž privítala jar novým videoklipom, v ktorom predstavuje nielen svoju novinku, ale tiež krásy prírody. K svojej novinke  Nie je to len mnou pripravila lyric video, ktoré zároveň ukazuje okolie v jej domácom prostredí.

„V okolí máme toho veľmi veľa krásneho, ale nakoniec vyhrala Silická planina, na ktorú vidím každé ráno z okna keď sa zobudím,“ hovorí  Karmen o prostredí, v ktorom sa natáčalo. Video je natočené na jeden záber „Prvotný nápad bol úplne jednoduchý, nahrať lyric one-take video kde sa prechádzam a spievam niekde v prírode. Nasledujúce dni som si spravila takú menšiu prehliadku lokácií, kde by sa dalo natočiť pekné video podľa mojich predstáv,“ vysvetľuje Karmen.

Karmen sa teda ujala režírovania a za kameru sa postavil Lukáš Koska. „Spolupracujeme spolu už od krstu môjho albumu KÚZLO. Je to  šikovný fotograf a som rada, že mi lyric video natočil práve on. A  keďže sme chceli aj fotky s rovnakým nádychom, urobili sme ich  hneď v rovnaký deň v tej istej lokácii. Nafotili sme aj pár záberov s gitarou pri krásnom západe slnka počas zlatej hodinky. A keďže situácia bola a stále je taká aká je, tak sme to všetko natočili krásne v rámci okresu, bez cestovania, a len s tými najbližšími. Ruku k dielu teda priložila celá rodina,“ dodáva s úsmevom Karmen.

Vychutnajte si teda novinku „Nie je to len mnou“ a pozrite sa aj po okolí, v ktorom trávi svoj čas Karmen Pál-Baláž.

foto: Lukáš Koska

Prečítajte si

Comments are closed.