Live

The Darkness a Wolfmother headlinermi festivalu Harley-Davidson 120th Anniversary v Budapešti

Britské rockové legendy The Darkness doplnia hviezdnu zostavu mezinárodných rockových kapiel na hlavnom pódiu festivalu Harley-Davidson 120th Anniversary Festival. Na štadióne Puskás Arény, v srdci Európy a v krásnej Budapešti, vystúpia The Darkness spolu s austrálskym hardrockovým fenoménom Wolfmother ako spoloční sobotňajší headlineri. Podporia ich neprehliadnuteľní The Picturebooks z Nemecka.

Oslavy k 120. výročiu založenia spoločnosti Harley-Davidson budú jedným z najväčších motorkárskych a hudobných festivalov na európskom kontinente. Pripravené sú štyri večery plné zábavy, v rámci ktorých vystúpi na šiestich pódiách viac ako 50 kapiel, ale aj motocyklov, adrenalínových aktivít, rodinnej zábavy a najrôznejších nákupov. Štvordňové vstupenky v cene od 52 eur, vrátane všetkých hudobných vystúpení, budú obrovským magnetom pre nadšencov značky Harley-Davidson, hudobných fanúšikov a obyvateľov Budapešte.

Harley Davidson Budapest

Hudobný program Harley-Davidson 120th Anniversary Festival. Foto – Harley-Davidson

Rozsiahla ponuka vstupeniek v predpredaji na túto jedinečnú udalosť je už teraz k dispozícii na webe www.hd120budapest.hu. Dostupné balíčky vstupeniek zahŕňajú ako jednodňové, tak aj štvordňové festivalové varianty a navyše tiež Rally Packy obsahujúce exkluzívne produkty vzťahujúce sa k oslavám (k dispozícii do konca apríla). Webové stránky zároveň poskytujú tipy na výber ubytovania, pričom hosťom odporúčame, aby si ubytovanie zabezpečili čo najskôr, pretože množstvo hotelov je už v termíne konania osláv plne obsadených.

zdroj: Edo Kopček
foto: Harley-Davidson

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live