Live

Slobodná Európa hlási zmenu termínu bratislavského koncertu a oznamuje špeciálneho hosťa

Cez víkend odštartovalo jarné turné Slobodnej Európy, nazvané Kristove roky tour, koncertami vo Zvolene a Košiciach. Fanúšikovia si mohli užiť výnimočne dlhé koncerty a kapelu hrajúcu vo vynikajúcej forme. Patrične sa im za to odvďačili skvelou atmosférou a zaplnenými klubmi.

Nie vždy však ide všetko podľa plánu, a tak sa z organizačných dôvodov musí posunúť termín bratislavského koncertu v Majestic Music Clube, o týždeň neskôr, na 13. 5. 2022. „Veríme, že naši fanúšikovia vezmú túto zmenu pozitívne. Ako ospravedlnenie sa nám podarilo dohodnúť veľmi špeciálneho hosťa. Našich kamarátov, ale hlavne legendy slovenskej alternatívnej scény – skupinu Bez ladu a skladu na čele s Michalom Kaščákom.“ hovorí Whisky. Samozrejme ak niekomu táto zmena termínu nevyhovuje tak môže vstupenku vrátiť tam kde si ju zakúpil.

Ešte predtým však kapela odohrá koncerty vo Vrútkach 22.apríla a 23.apríla v Nitre. Na prelome apríla a mája sa na Slobodku môžu tešiť aj českí fanúšikovia v Brne a Prahe, na ktorých sa s nimi ako špeciálny hosť predstavia slovenskí Catastrofy (rozhovor). O niekoľko dní na to, 7.mája zahrajú v Piano clube v Trenčíne a turné zakončia 13.mája v Bratislave spoločne s Bez ladu a skladu. 

 

Kristove roky tour 2022 (1989-2022)

22.4. Vrútky, RC Mlyn
23.4. Nitra, Frankie Rock Club
28.4. Brno, Melodka – špeciálny hosť: Catastrofy
29.4. Praha, Palác Akropolis – špeciálny hosť: Catastrofy
7.5.   Trenčín, Piano Club
13.5. Bratislava, Majestic Music Club – špeciálny hosť: Bez ladu a skladu

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketlive.skTicketlive.cz

text: Michal Očovan (tlačová správa)
foto: ProMusic

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live