Live

Program Lovestream festivalu vyvrcholí dnes večer koncertom Imagine Dragons. Pozrite si fotografie z piatka a soboty

Nový hudobný mestský festival Lovestream sa koná na letisku vo Vajnoroch. Nové miesto, kam sa podujatie presunulo, poskytuje lepšie možnosti pre organizátorov aj návštevníkov, v čom sa zhodujú všetci zúčastnení. Počasie vyšlo organizátorom na parádu a tak nič nebráni tomu, aby si dnešný vrchol festivalu užili všetci spoločne s najväčšou hviezdou tohto ročníka Imagine Dragons.

Fanúšikov Lovestream festivalu čaká najväčšie koncertné pódium so strechou použité na Slovensku. Jeho šírka je 68 metrov, výška 18 metrov a hĺbka 40 metrov. Stavalo ho viac ako 80 ľudí štyri dni. Jeho demontáž bude trvať dva dni. Materiál a techniku na jeho stavbu priviezli v 22 kamiónoch. Rozloha areálu s parkovacími miestami má veľkosť 100 futbalových ihrísk. Okrem troch  hudobných pódií sú k dispozíácii aj gastrostánky, tridsať barov, zábavný park, detská zóna, VIP zóna, art zóna, zdravotné stredisko a mnohé ďalšie atrakcie a aktivity.

Nedeľa je vypredaná a organizátori očakávajú 55 000 návštevníkov. Pozrite si fotografie z piatkového a sobotňajšieho programu od fotografa Adama Zvolenského.

Piatok na Lovestream Festivale 2023

The Killers. Foto –  Chris Phelps

The Killers. Foto – Chris Phelps

The Killers. Foto – Chris Phelps

The Killers. Foto – Chris Phelps

The Killers. Foto – Chris Phelps

Sobota na Lovestream Festivale 2023

    

 

text a foto: Adam Zvolenský

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live