Live

Pohoda on the ground spustila predpredaj lístkov

Pohoda on the Ground, ktorá sa uskutoční od 7. do 12. júla 2021, hlási prvé vypredané dni. Aktuálne zoženiete lístky len na stredu a štvrtok. Kapacita je obmedzená vzhľadom na aktuálne protipandemické obmedzenia. 

Dnes (17. Mája 2021) o 12:00 sa na webe www.pohodafestival.sk/sk/shop spustil online predpredaj lístkov na sériu piatich festivalov so spoločným názvom Pohoda on the Ground. Cena jednodňovej vstupenky je 59 €, keďže ide o päť samostatných festivalov, viacdňové lístky (permanentky) v predaji nebudú.

Cena lístka pre ľudí so zdravotným znevýhodnením je 49 €, ZŤP-S (so sprievodcom) je za 59 €. Deti do 6 rokov vrátane majú vstup zdarma, cena lístka pre juniorov od 7 do 17 rokov je 49 €. V predaji budú aj lístky na parkovanie, karavan parking, Tent Inn, lock inn a špecialitou bude autokemping – parkovanie s možnosťou stanovania pri aute ešte bližšie k centru festivalu. Pohoda on the Ground má dennú kapacitu 1000 ľudí (zatiaľ vrátane organizátorov a účinkujúcich). V predaji tak bude dokopy 750 vstupeniek na deň, prvých 200 z nich dostali pre svojich fanúšikov jednotlivé kluby (90 ks / klub), pričom niektoré už svoj kontingent vypredali. Na jednu osobu je možné zakúpiť maximálne štyri vstupenky.

7. až 11. júla sa na letisku Trenčín predstavia desiatky umelcov a umelkýň. Pohoda už skôr zverejnila program hlavného pódia, ktorý bude zameraný na zahraničné kapely. Tento program sa na rozdiel od klubového meniť v rámci jednotlivých dní nebude a predstavia sa Black Midi, Black Country, New Road, Dry Cleaning, Vrbovskí víťazi s Komorným orchestrom mesta Trenčín, Pengshui, Fulu Miziki a Murman Tsuladze.

Jedným z leitmotívov festivalu je podpora domácej klubovej scény. Práve ľudia z desiatich klubov naprieč celým Slovenskom pripravia väčšiu programu. Kurátormi dvoch klubových pódií Pohody on the Ground sú Hangár, Bombura, Fuga, Diera do sveta, Stromoradie, 69, Collosseum, WAX, Záhrada a Hájovňa. Takto vyzerá program rozdelený podľa dní:

ROZDELENIE KLUBOV A ICH ÚČINKUJÚCICH PODĽA DNÍ:

7. JÚL
Hangár: Medial Banana riddim show, Nov, Personal Spaces, Fyasco, Jimmy Pé, Lixx DNB Family
Bombura: Midi Lidi, Vojdi, Nina Rosa, Trilobeat, 300 hrmených, Develooper, EM Spiller, Gramcovačka

8. JÚL
Fuga: Isama Zing, Edúv syn & Žakhéles, Lazy Bastards Soundsystem, Lutra, Srnka
Diera do sveta: Soho Rezanejad, Pepper Levain, Hlučné Žihľavy, Cudowne Lata, Liptov: Andrea Beton a Alexandra Cihanská Machová

9. JÚL
Stromoradie: Mňága a Žďorp, Bez ladu a skladu, Chiki liki tu-a, Chór vážskych muzikantov,
Edo Klena & Klenoty, Korai Trancemission
69: The Wilderness, Subtension, Boy Wonder, Fvck_Kvlt, VKTRD, Martin Lettler, Stolen Street

10. JÚL
Collosseum: Slobodná Európa, Čad, Catastrofy, Rozpor, Znozectnost, Tvoi! Postoi! (DJ set)

WAX: Setaoc Mass, Luvver, Isobutane, Fvlcrvm, Whithe, Toky & Loktibrada, Proxima B

11. JÚL
Záhrada: Para, B-complex, Modré Hory akustik, Trucki, BooBoo, Fat F, Dreamers ft. Tinny Falls

Hájovňa: The Pau, Kin, Chorobopop, Ahoj, Cameleon, Prach, Dj Del Sur, Zuby nehty

Na letisku pristavíme aj električku T3 – kultúrny prostriedok, ktorý si tu urobí medzipristátie pred presunom na nové miesto. Pod kuratelou T3-ky vystúpia: streda: Nun, MA’AM, štvrtok: Data Koroptev, Lenhart Tapes & Tijana Stanković, Piatok: Herzog Herzog, MRM trio, w y m e, sobota: Siksa, Luisa, nedeľa: Tittingur, Shibuya Motors, NDS.

TRVANIE FESTIVALU A ĎALŠIA ORGANIZÁCIA

Festival otvorí svoje brány každý deň o 11:00, program sa začne o 15:00 a skončí sa tradičným vítaním slnka. Areál festivalu bude nutné opustiť do 10:00 nasledujúceho dňa. Ak si niekto kúpi lístky na viac dní, bude musieť po každom absolvovanom dni opustiť areál a opätovne prejsť bránami festivalu a podstúpiť všetky procedúry v súlade s nariadeniami RÚVZ platnými v tom čase. Viac odpovedí na často kladené otázky zverejnia organizátori v sekcii FAQ na webe www.pohodafestival.sk.

Pohoda on the ground
« z 13 »

foto: Dominik Petro

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live