Live

Do Bratislavy príde Boys Noize v rámci svetového Polarity +/-Tour

Berlínsky producent Boyis Noze zavíta do Bratislavy v rámci svojho svetového turné Polarity +/-, ktoré nesie rovnaký názov ako jeho aktuálny album. Vystúpi 13. novembra v Novej Cvernovke. Lístky sú už v predpredaji.

Boys Noize, vlastným menom Alexander Ridha, je podľa magazínu Rolling Stone jedným z desiatich DJov, ktorí vládnu svetu a Beatport ho označil tri roky po sebe za najlepšieho elektronického umelca.

Na konte má oficiálne remixy pre Daft Punk, Depeche Mode, Davida Lyncha, Nine Inch Nails a spolupracoval s umelcami ako Snoop Dogg, The Black Eyed Peas, Jean-Michel Jarre, Santigold, Mark Ronson a mnoho ďalšími. Jeho sety roztancovali najväčšie kluby a festivaly ako Coachella, Lollapalooza, Fuji Rock či berlínsky Berghain.

Boys Noize si získal rešpekt na scéne vďaka svojmu jedinečnému a nekompromisnému zvuku a nekonvenčnému prístupu. Známe sú aj jeho ďalšie bočné projekty s producentami ako Skrillex (Dog Blood), Chilly Gonzales (Octave Minds), Erol Alkan či Mr. Oizo. Jeho skladby remixovali aj The Chemical Brothers (XTC) a Justice (Ich R U).

13. novembra vystúpi tento velikán svetovej elektronickej scény v bratislavskej Novej Cvernovke vrámci akcie Dobrý Tlak. 


Tešiť sa môžete okrem samotného DJ setu Boys Noize aj na niekoľko ďalších domácich klubových mien. Na akcii ďalej vystúpia Yanko Kral, Michael Priest & Bad Mojo, EMONOIZBOYZ, Matwe a MCQ.

Priestory Novej Cvernovky sú posilnené o mimoriadne kvalitný zvuk a osvetlenie, z čoho vyplýva, že sála je aktuálne priam stvorená pre akciu tohto formátu. Lístky sú už k dispozícii v sieti Tootoot.fm. Vstup na akciu je povolený iba zaočkovaným osobám s platným očkovacím preukazom GreenPass.

text: Ela Krchnava
foto: Boys Noize archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live