Live

A Place To Bury Strangers: Najhlučnejšia kapela New Yorku príde do Bratislavy

Najhlučnejšia garážová kapela New Yorku zavíta v rámci svojho „Let’s see each other“ tour aj do Bratislavy, kde vystúpia 13.marca 2022 v Novej Cvernovke. Pôjde o ich vôbec prvé vystúpenie na Slovensku a diváci sa rozhodne majú na čo tešiť. Ich vystúpenia sú brutálne nabité energiou, plné rinčiacich gitár, vizuálnych efektov a všetkému čo k poriadnemu živému koncertu patrí. 

Rok 2021 bol pre nich plným zmien, ktoré nastali aj v zostave a do kapely prišli noví členovia John Fedowitz (basgitara) a Sandra Fedowitz (bicie) z kapely Ceremony East Coast. Ako vraví frontman kapely Oliver Ackermann ide doposiaľ o najsenzačnejšiu verziu kapely. Oliver spolu s Johnom hrávali už v detvstve v legendárnej shoegaze kapele Skywave. 

Počas prebiehajúcej globálnej pandémie sa podarilo vybudovať ešte surovejšiu verziu kapely, založiť nový record label Dedstrange, kde vyprodukoval aj nové EP Hologram, ktoré vyjde v júli tohto roku a kapela ho následne predstaví aj v rámci turné 13.marca v Bratislave.

Nový singel End Of The Night

Oliver Ackermann je taktiež majiteľom spoločnosti Death By Audio, ktorá vyrába gitarové a syntetizátorové efekty, ktoré si obľúbili aj kapely ako Nine Inch Nails či Lightning Bolt a vytvára ich typický rozpoznateľný zvuk. Preto aj zvuk A Place To Bury Strangers najlepšie vyznie práve v rámci ich živých show.

Vstupenky na koncert 13.marca 2022 v Novej Cvernovke v predaji v sieti TicketLIVE.sk

text: Michal Očovan
foto: archív APTBS

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live