Kam na koncert?

Roxette a Joe Cocker zahrajú v Rakúsku spoločný koncert!

GRAZ – Roxette a Joe Cocker spoja svoje sily a 3. júna v rámci projektu See Rock festival vystúpia pri rakúskom meste Graz na jednom, spoločnom pódiu. Návštevník za cenu jedného podujatia uvidí dva výborné koncerty.

Duo Marie Fredriksson a Per Gessle ukryté za značkou Roxette je po skupine ABBA druhým najúspešnejším hudobným zoskupením zo Švédska. Na konte majú viac ako 60 miliónov celosvetovo predaných nosičov a desiatky hitov: Joyride, This must have been love, Crash, Boom, Bang, Dangerous, Listen to your heart…

Joe Cocker patrí k legendám populárnej scény od čias slávneho vystúpenia na festivale Woodstock v roku 1969. Pre obrovské množstvo fanúšikov ho vtedy museli spolu s kapelou The Greae Band priviezť k pódiu vrtuľníkom. Cockerov charakteristický chrapľavý hlas a mnohé slávne cover verzie (najmä od Beatles) z neho spravili žijúcu ikonu. Joe Cocker je držiteľ ceny Grammy a podľa magazínu Rolling Stone patrí do prvej stovky najlepších spevákov súčasnosti.

Spoločné vystúpenie Roxette a Joe Cockera je unikátom rovnako, ako projekt See Rock festival. Výnimočný dvojkoncert odštartuje sériu atraktívnych hudobných podujatí v lokalite Schwarzlsee neďaleko mesta Graz. Cez leto sa v tejto príjemnej rekreačnej oblasti  postupne predstavia aj Shakira, Sting, Zucchero, The Eagles, James Blunt aj Bryan Adams.

See Rock Festival:

03.06. Roxette / Joe Cocker

10.06. Shakira

11.06. Sting Symphonic orchestra & Band

17.06. Zucchero

25.06. The Eagles

06.07. James Blunt & Sunrise Avenue

07.07. Bryan Adams

05.08. Wir sind Helden / Culcha Candela

Vstupenky na See Rock:

http://www.eventim.sk/sk/hladat/?search_string=see+rock

Všetky podujatia sú na Slovensku dostupné exkluzívne v sieti Eventim. Kompletnú, pestrú ponuku koncertov nájdete priamo na webstránke www.skalarmusic.at.

 

Prečítajte si

Comments are closed.