Kam na koncert?Topfest

Na koncert Guns N’ Roses aj za takmer dve stovky!

Za prvých 5 dní od spustenia predpredaja na premiérový koncert americkej hardrockovej legendy GUNS N’ ROSES 13.júla v Piešťanoch sa minulo viac ako 2500 vstupeniek! Od pondelka 5.marca spúšťajú organizátori aj predpredaj tzv. VIP balíčkov, ktoré samotný zážitok z koncertu ešte viac spríjemnia, samozrejme za všetko si treba priplatiť!

Prvý koncert Guns N’Roses na Slovensku odohrá skupina na čele s Axlom Roseom na Letisku Piešťany v piatok 13.júla. K vstupenkám na VIP státie, státie a zadné státie pribudnú v pondelok 5.marca aj tzv. VIP balíčky, ktoré môžu ešte viac spríjemniť túto rockovú show a to v pohodlí sedenia na VIP tribúne s vlastným miestom.
Organizátor Miroslav Brondoš z agentúry BM Promotion: “Do predpredaja zaraďujeme 2 druhy VIP vstupeniek, VIP GOLD a VIP PLATINUM. Majiteľ takejto vstupenky sa dostane vlastným vyhradeným vchodom do areálu koncertu, kde pohodlne zaparkuje na parkovisku za hlavným pódiom, doslova len pár desiatok metrov od svojej tribúny na sedenie. VIP priestor obsahuje okrem tribúny s bočným pohľadom na pódium aj stan s občerstvením a nápojmi v cene – ich ponuka sa líši podľa toho, či ide o GOLD, alebo PLATINUM vstupenku. Pri tých najdrahších vstupenkách, ktoré sa budú dať kúpiť iba na vybraných predajných miestach bude fanúšik odchádzať z koncertu aj s CD najväčších hitov Guns N‘ Roses“.

Vstupenka VIP GOLD v cene 129,-€ zahŕňa: parkovanie v blízkosti pódia, VIP vstupenku oprávňujúcu na vstup do priestorov VIP GOLD s vlastnou tribúnou na sedenie, cateringovým stanom a sociálnym zariadením. K tomu počas večera výber nealko nápojov, víno, pivo a výber jedál zo studeného a teplého bufetu.
Najdrahšia vstupenka VIP PLATINUM v cene 199,-€ zahŕňa: parkovanie v blízkosti pódia, VIP vstupenku oprávňujúcu na vstup do priestorov VIP PLATINUM s vlastnou tribúnou na sedenie, cateringovým stanom a sociálnym zariadením. K tomu počas večera výber nealko nápojov a kvalitných alkoholických destilátov vrátane značkových slovenských vín. Súčasťou tejto vstupenky je takisto kvalitnejšia ponuka jedál zo studeného a teplého bufetu, samozrejme nemôže chýbať pivo a na ceste domov Vám môže vyhrávať aj CD Guns N’Roses – Greatest Hits, ktoré dostanete ako spomienkový darček od organizátorov koncertu. O pohodlie všetkých hostí sa bude starať personál takmer 80-tich čašníkov…
Samotný areál bude rozdelený do piatich sektorov, 3 sektory na státie s označením VIP státie, státie a zadné státie a 3 sektory VIP sedenia s postavenými veľkokapacitnými tribúnami a na „open air“ pomery luxusným zázemím. Najlacnejšia vstupenka na tzv. zadné státie sa predáva v cene 20,-€, státie je v cene 39,-€, a VIP státie najbližšie k pódiu v cene 59,-€.
V ponuke je v akciovej cene 60,-€ aj spoločná trojdňová vstupenka do sektoru „státie“ na festival Topfest, ktorá zároveň platí aj na koncert Guns N‘ Roses pod značkou Topfest PLUS takisto do sektoru „státie“. Teda každý fanúšik, ktorý si zakúpi, alebo už zakúpil dvojdňovú permanentku na festival Topfest takto ušetrí až 19,-€ !
Všetky ceny vstupeniek sú platné iba do konca marca – postupne sa budú zvyšovať!

Koncert skupiny Guns N’ Roses prinášajú 13.júla na Slovensko agentúry BM Promotion a DUNA.

Prečítajte si

Comments are closed.