Mighty SoundsNovinkyKam na koncert?Festivaly

Špecifický humor i originálny vystúpenie sľubuje divadelný stan festivalu Mighty Sounds

Festival Mighty Sounds, jeho 12. ročník se uskutoční 22. – 24. júla na letisku Čápův dvůr v Táboře, není len unikátny prehliadkou žánrovej muziky. Okrem bohatého doprovodného programu ponúka k zhliadnutiu i skvelého alternatívneho divadla a performance všetkého druhu.

„Nazdar jídlo, ahoj pití!“ – to je jedna z hitoviek Muzikanta Králíčka alias Petra Marka z MIDI LIDI. Koncert Králíčka je naplánovaný spoločne s muzikantmi z kapely Květy. S úspěšnou stand-up show dorazí na Mighty Sounds parta komikov z Underground Comedy, ktorí sa preslávili na Streamu. Okrem Králíčka sa môžete tešiť i na sexy speváčku Vladivojnu a jej crossoverovú kapelu Vladivojsko, na doprovodné dievčenské kvarteto Lady Merlot  a na Vagyny Dy Praga.

Na festivale si je možné užiť i to najlepšie z improligy, freestyle rap od priekopníkov v slam-poetry Metoděje a Dozera, šialené skeče divadelných spolkov Arte della Tlampač a Cílená nejistota a špičkové žonglérske vystúpenie Honzy Hlavsy z Cirkusu Levitare.

Dramaturgia Divadelného stanu, ktorý ponúkne i mnoho ďalšieho, pokračuje v programovej línii, v rámci ktorej sa už na Mighty Sounds objavilo mnoho alternatívnych divadiel (Vosto5, Buchty a loutky, Kabaret Caligula, DNO, Depresivní děti, Teatr Novogo Fronta, F.X.Kalba) a tiež netradiční hudobníci rôzných žánrov (Mucha, Kapitán Demo, Vlastík Plamínek, Jelení loje, Záviš). Podrobnejšie informácie o ponuke divadla, o programe a o vstupenkách, ktoré je teraz možné si zakúpiť od 1390,- Kč, nájdete na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS vol. 12*

22. – 24. júla 2016

Tábor, letiště Čápův dvůr

To najlepšie z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

zdroj: Markéta Štechová

Prečítajte si

Comments are closed.