NovinkyKam na koncert?Festivaly

Skupina Para zahrá na festivale Žákovic Open rock and roll!

Skupina Para rozprúdi zábavu na festivale Žákovic Open! Bratislavská kapela sa rodinného festivalu od 25. do 26. júla v Trenčianskych Bohuslaviciach už nevie dočkať! Spevák Lasky sa tento rok opäť chystá prekonať rekord v plávaní na ľuďoch a zahrať si povestný futbal s fanúšikmi! Para vystúpi na Žákovic Open už po deviatykrát a fanúšikom zahrá aj rock and roll! Práve na Žákovici sa stretne aj s kapelou Le Payaco, s ktorou sa na jeseň chystá na spoločné turné!

Bratislavská skupina Para, ktorá patrí medzi naše najlepšie koncertné kapely, dostane aj tento rok do varu publikum na festivale Žákovic Open. Chalani z Pary predvedú od 25. do 26. júla na festivale s rodinnou atmosférou svoje energické hity a  fanúšikov roztancujú dokonca rock and rollom!

Festivaly máme veľmi radi, užívame si leto, slnko, kapely a priateľov. Žákovic Open je špeciálny, hráme tu po deviatykrát, je to takmer rodinná akcia. Vždy si tu radi požúrujeme. Je to náš obľúbený festival, kde vždy prekonávam rekordy v plávaní na ľuďoch… Zahráme náš program, ale aj trochu pritvrdíme, budeme hrať rock and roll!“ Teší sa spevák Lasky.

IMG_9337V zatiaľ poslednom singli „E daj nasvaľi“ spojila skupina Para neuveriteľnú kombináciu štýlov. Rómsku pesničku nahrala Para s kapelou Sendrejovci a s rapermi Moja reč. Na festivale Žákovic Open majú fanúšikovia jedinečnú príležitosť užiť si najväčšie hity kapely, medzi ktoré patrí aj ich posledný hudobný počin.

 „Určite na Žákovic Open zahráme aj náš singel „E daj nasvaľi“, ktorý sme nahrali so skvelou rómskou kapelou Sendrejovci a rapermi Moja reč. Okrem toho tento rok bude s nami hrať akordeonista od Sendrejovcov – Tibor.“ Doplnil basgitarista, spevák a hlavný textár Pary Matúš Vallo.

Skupina Para plánuje celé leto hrať na festivaloch a užiť si tak slnko a festivalovú atmosféru. Na jeseň pripravuje Para pre fanúšikov veľké prekvapenie – turné so skupinou Le Payaco. Chalani z Pary majú veľké plány aj ďalej, plánujú nahrávať nové skladby.

ZO-plagatik-bezlog-18„Na jeseň sa chystáme na spoločné turné s kapelou Le Payaco. Práve dolaďujeme detaily a v októbri sa tešíme na našich fanúšikov v 11-tich slovenských mestách. Bližšie informácie nájdu už čoskoro na našom facebooku. Je super, že odpálime spoločné turné so skupinou, s ktorou sme v podstate začínali.  Na budúci rok sa chystáme pracovať na nových skladbách, máme veľa nápadov, ktoré čakajú na rozpracovanie.“ Teší sa Matúš Vallo.

Para si na festivale Žákovic Open zahrá aj tradičný futbalový zápas medzi hudobníkmi a návštevníkmi festivalu. Spevák Lasky je známy tým, že keď je v bráne, málokomu sa podarí dať gól. Fanúšikovia dobrej zábavy a rodinnej atmosféry si od 25. do 26. júla môžu na Žákovic Open naživo vychutnať okrem Pary aj skupiny HEX, Korben Dallas, Le Payaco, Moja reč, Billy Barman a českých hostí – speváka Xindl X a skupinu MidiLidi. Lístky na Žákovic Open sú v predaji v sieti www.predpredaj.sk a v penzióne Žákovic v Trenčianskych Bohuslaviciach. Všetky potrebné informácie o hudobnom festivale nájdete na  www.zakovicopen.sk alebo na facebookovej stránke www.facebook.com/zakovicopen.

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky