NovinkyKam na koncert?Festivaly

Fun rádio Dohoda v Bojniciach: Majk Spirit a Celeste Buckingham spolu na jednom pódiu, tešiť sa môžte na Malacky a Poprad.

Séria štyroch najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda úspešne odštartovala svoju púť pred dvoma týždňami v Nitre. Osvedčený výber najlepších domácich interpretov sa cez víkend presunul do Bojníc, kde v sobotu 19. júla priviedol do varu ďalšie tisícky fanúšikov našej pop-scény.

Na Plážovom kúpalisku v Bojniciach sa predstavili obľúbení interpreti na čele s Richardom Müllerom, Majkom Spiritom, AMO & Band, 4D, skupinou Heľenine oči a práve Bojnice boli jedinou z Dohôd, kde vystúpila aj najhranejšia slovenská interpretka vo Fun rádiu – Celeste Buckingham. Vyvrcholením večera sa stal duet s Majkom Spiritom v podobe jednej z najhranejších slovenských pesničiek I was wrong.

Úvod najväčšieho letného žúru patril rockovým kapelám Metafora, Fishing Strip a Rock Reunion. Naopak v nočných hodinách si prišli na svoje priaznivci tanečnej hudby. O poriadnu open-air diskotéku sa postaral až do skorých ranných hodín DJ Carlo z Fun rádia.

Fun rádio DohodaProgramom s mnohými súťažami sprevádzal známy hlas z éteru Fun rádia a ostrieľaný moderátor letných festivalov, Mimo.

Pre tých, ktorý nestihli prvé dva žúry, je tu dobrá správa. Fun rádio Dohoda bude mať ešte dve zastávky:

  • Malacky, Zámocký park
    sobota 2. augusta 2014
  • Poprad, pri AquaCity
    sobota 16. augusta 2014

Program sa začína o 14:00 hodine, no brány areálu sa otvárajú vždy na pravé poludnie.

Vstupenky na najväčšie žúry tohto leta Fun rádio Dohoda je možné kúpiť v sieti Ticketportal a v sieti Predpredaj.sk v predpredaji za výhodnú cenu. Viac na www.ticketportal.skwww.predpredaj.sk.

Všetky potrebné informácie o najväčších letných žúroch Fun rádio Dohoda nájdete na stránke www.funradio.sk/dohoda alebo na Facebooku.

zdroj: Petra Lehká

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky