Dobrý FestivalFestivaly

Skunk Anansie headlinerom Dobrého Festivalu 2011

Anglická kultová skupina Skunk Anansie vystúpi začiatkom leta na Dobrom Festivale. Pôjde o prvé vystúpenie formácie združenej okolo charizmatickej líderky Skin na Slovensku.

Skupina je známa svojím jedinečným zvukom a tvorbou,  miešaním psychedelického rocku a heavy metalu a dokonca popu a rocku, ktorý sa spája s nezameniteľným hlasom speváčky Skin. Dva albumy „Paranoid & Sunburnt“ a “Stoosh“ sú umiestnené v svetovej top 10. Skupina Skunk Anansie prišla na scénu s niečim novým a tým zaujala fanúšikov na celom svete. Piesne ako „Weak“ alebo „Headonism“, sú stále vysielané na všetkých rozhlasových a televíznych staniciach po celom svete. Skupina sa v septembri 2010 prihlásila po niekoľkoročnej odmlke s novým štúdiovým počinom Wonderlustre.

Skunk Anansie – Hedonism

Skunk Anansie – Weak

Dobrý Festival sa koná 2.-3. júla 2011. Ďalšími potvrdenými účinkujúcimi sú IMT Smile, Katka Knechtová, Horkýže Slíže, Chiki Liki Tu-A, Heľenine Oči, Alkehol, Komajota a Nocadeň. Počas oboch dní sa na piatich pódiách predstaví viac ako 60 účinkujúcich. Do 1.apríla si návštevníci môžu zakúpiť v sieti Ticketportal dvojdňové vstupenky za výhodnú cenu 9,90 eur.

text: Edo Kopček
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.