NovinkyDobrý FestivalFestivaly

S IMT Smile vystúpi aj Katarína Knechtová

Dobrý festival sa blíži a skupina IMT Smile potvrdila ďalšieho hosťa, ktorý vystúpi na jej koncerte 22. júna. Bude ním Katarína Knechtová, ktorá so skupinou nahrala debutový album Klik Klak.

„S Katarínou si po neuveriteľných pätnástich rokoch zaspievame piesne z nášho prvého CD ako Nepoznám alebo Ráno,“ upresňuje Ivan Tásler.

Na aktuálnom albume Rodina skupiny IMT Smile sa nachádza nanovo nahraná pesnička Vŕba z ranných čias skupiny. Vokály Kataríny Knechtovej môžu fanúšikovia počuť aj v tejto nahrávke.

„Spojil nás Ivanov telefonát, ktorý vyústil cez spomienky do spolupráce. Opäť v tom bola náhoda a hudba ako pred 16timi rokmi. V každom prípade sa na to teším,“ dodáva speváčka, ktorá na obdobie v radách IMT Smile spomína veľmi rada.

Nebude to klasický koncert IMT Smile. Pôjde o viac ako dvojhodinovú show, na ktorú si IMT Smile pozvali aj Richarda Müllera. Fanúšikovia sa môžu tešiť  na hity ako Srdce jako kníže Rohan, Nahý II, Tajné Milovanie či novinku Útek. Hudobníci si tak pripomenú exkluzívne len na tomto koncerte spoluprácu spred desiatich rokov, kedy IMT Smile boli Müllerovou kapelou na turné.

Dobrý Festival sa uskutoční 22. a 23. júna na prešovskom Amfiteátri, ktorý bol dlhé roky nefunkčný. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal. Kompletný program sa čoskoro objaví na www.dobryfestival.sk. Okrem IMT Smile a ich hostí sa predstavia na troch pódiách aj tieto skupiny:

Dobrá Hudba:  IMT Smile a Richard Müller, Chiki Liki Tu-a, Para, Xindl X, The Cubes, Aimee,  Buzz Kill Jack, Wadda, Silvayovci a ďalší

Šariš Dobrá Piváreň: GOLDIE (UK) & MC GQ (UK), N.O.H.A. – Circus Underground (Filip Šebánek alias Philip Noha), Kinky Movement (UK), B-Complex, Back2Love, Lucas Hulan (CZ), Groovin´ Heads & Terrence Williams (USA), Zašo Live Performance, Get Explode a ďalší

Jack Daniel´s Music Štart: Fallen Avenue, Jerguš Oravec, Yelowee, Playnoice, Cozmetica, Michaella, Temple, Alone a ďalší

text: Edo Kopček
foto: Pavol Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky