NovinkyFestivaly

O mesiac je tu 6. ročník Podhájska Music Fest: Repete Inekafe + Slobodná Európa aj IMT Smile

História letného hudobného festivalu v obci Podhájska sa začala písať v roku 2007. Svojou jedinečnou atmosférou si za krátky čas získal fanúšikov nielen zo Slovenska, ale aj z Českej republiky. Noví pribudnú tento rok od 13. do 14. júla.

Vlani sa z Podhájska Music Fest stal jeden z najlepších slovenských festivalov. Jeho organizátori totiž ponúkli návštevníkom jedinečný program. Účinkujúci ako Inekafe, Desmod, Horkýže Slíže, Zoči Voči, The Paranoid, Peter Nagy, Zóna A či Vypsaná Fixa boli zárukou fantastických dvoch festivalových dní. Tie sa organizátori tento rok pokúsia predčiť.

Dramaturgia festivalu už na piatok 13. júla sľubuje jeden vrchol za druhým. Na pódiu sa predstavia Inekafe, Slobodná Európa, Polemic, IMT Smile či Zuzana Smatanová. Na sobotu 14. júla prijal do Podhájskej pozvanie aj ospevovaný Majk Spirit, ktorému budú sekundovať kapely Smola a Hrušky, From Our Hands či Konflikt.

Lokalita Podhájskej je ako stvorená na maximálne užitie si letného festivalu. Obec je dostupná nielen autom, ale aj autobusovými a vlakovými spojmi, festivalový areál so stanovým mestečkom sa nachádza v tesnej blízkosti obce, vyhľadávané termálne kúpalisko je od neho dostupné v rámci nenáročnej prechádzky, veľké plus je príjemná klíma novozámockého okresu, ktorý sa môže pochváliť stabilným počasím v termíne konania festivalu. Dvojdňovú permanentku naň zakúpite v predpedaji za 17 €, na mieste vás vstup na jedeň deň vyjde na 13, na oba dni na 19 €.

zdroj: Nikoleta Kováčová

foto: Slavo Tuček

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky