Festival RudavaFestivaly

Rudava privíta najväčší beachvolejbalový turnaj v strednej Európe

Rudava 2008

Rudava 2008

V dňoch 24.-26. júla vypukne v rekreačnom stredisku Rudava pri Malackách 13. ročník tradičného beachvolejbalového turnaja Dove Go Fresh Cup. Predpokladá sa účasť až 288 tímov, vďaka čomu sa Dove Go Fresh Cup stane najväčším beachvolejbalovým turnajom v celej strednej Európe. Turnaj je súčasťou známeho letného hudobno-športového festivalu Summerbeach Rudava 2009.

Okrem beachvolejbalu návštevníkov festivalu Summerbeach Rudava čakajú aj ďalšie športové disciplíny vrátane beachfutbalu, vodného póla, plaveckej štafety, paintballu, foosbalu alebo šachu. Na piatok a sobotu je pripravený aj hudobný program na troch scénach. Počas dvoch dní tu vystúpia najpopulárnejší slovenskí a českí interpreti, napríklad IMT Smile, Nocadeň, Hex, Polemic, Katka Knechtová alebo David Koller. Zábavná zóna ponúkne filmový stan TV JOJ Plus, diskusné fóra a širokú škálu súťaží a zábavných aktivít.

„Každoročne sa snažíme zvyšovať kvalitu služieb pre hráčov aj návštevníkov. Tento rok sa Dove Go Fresh Cup bude odohrávať až na deviatich ihriskách, pričom finálové zápasy odvysiela Huste.TV v priamom prenose,“ uviedol Pavol Matok, generálny manažér festivalu.
Už 18. júla bude na Gerlachovskom štíte zapálená športová pochodeň. Tá počas týždňa za účasti športových klubov, občianskych združení a osobností kultúrneho a spoločenského života precestuje celé Slovensko. Pochodeň bude prenášaná nielen pešo, ale aj na bicykli, kolieskových korčuliach, na motorkách, autách, v lietadle či dokonca v balóne. Po príchode na Rudavu pochodeň zapáli festivalový oheň. Ten bude na Rudave horieť až do slávnostného ukončenia turnaja Dove Go Fresh Cup.

Turnaj nesie meno po rodine osviežujúcich sprchových gelov Go Fresh od Dove. Prvý ročník na Rudave prebehol už v roku 1997. Už o tri roky sa z neho stal najväčší sviatok beachvolejbalu na Slovensku a postupne sa zaradil medzi najvýznamnejšie aktivity svojho druhu v strednej Európe.

Predpredaj vstupeniek je spustený exkluzívne na predpredajných miestach siete EVENTIM.SK a bude ukončený vo štvrtok 23. júla 2009 (vo večerných hodinách). Celofestivalovú permanentku, ktorá platí aj do športového areálu, si stále môžete kúpiť za € 17. Na mieste zaplatíte € 20 za celofestivalovú permanentku, € 15 za dennú vstupenku a € 2 za vstup len do SportZone. Zoznam predajných miest nájdete na www.rudava.sk v sekcii Vstupenky. Príďte tam kam idú všetci, vidíme sa na Rudave!
Viac informácií a registrácie do turnajov na www.rudava.sk.

Prečítajte si

Comments are closed.