NovinkyFestivalyNovarock

RAMMSTEIN, GREEN DAY, SLAYER, HEAVEN & HELL, BEATSTEAKS, THE HIVES aj GOSSIP na Nova Rocku 2010!

novarockNICKELSDORF – Po minuloročných vyše dvoch tisíckach slovenských fanúšikov jednoznačne najobľúbenejší zahraničný festival NOVA ROCK otvára svoje brány aj v roku 2010. Už prvé zverejnené mená dávajú tušiť, že pri rakúskom Nickelsdorfe (43 km od Bratislavy) to bude budúce leto –  11. až 13. júna 2010 poriadne vrieť!

Rammstein, Green Day, Beatsteaks, Slayer, Heaven & Hell, Deichkind, Sportfreunde Stiller unplugged, Gossip, Bullet for my Valentine, The Hives, Subway to Sally… to sú len prvé zverejnené mená na jeden z najväčších európskych rockových festivalov. Šiesty ročník Nova Rocku bude definitívne patriť medzi najvýznamnejšie a zároveň aj najnavštevovanejšie rockové festivaly v Európe toto leto. Každoročne otvára svoje brány počas 3 dní pre vyše 160 tisíc návštevníkov zo všetkých kútov Európy. Najväčšou devízou festivalu Nova Rock je najmä fakt, že rockový fanúšik tu za jedno vstupné uvidí na jednom mieste tie najlepšie kapely, aké budú počas tejto sezóny vystupovať.

Na atraktivite pre Slovákov pridáva najmä fakt, že festival sa tradične koná na lúkach pri Nickelsdorfe, len 43 kilometrov od Bratislavy. Vstupenky sa dajú kúpiť v sieti Eventim, do Vianoc majú lepšiu cenu. Minulý rok dokonca fungovala kyvadlová autobusová doprava z centra Bratislavy priamo pred hlavný vchod na festival.

Predpredaj v sieti EVENTIM.

redakciu informoval Tomáš Holetz z Nova Music Entertainment

novarock

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky