NovinkyKam na koncert?Festivaly

Only Open Air Festival premení Zlaté piesky na tanečnú mekku

Only Open Air Festival s podtitulom SUMMER SEASON GRAND OPENING 2014 ponúkne deväť DJ-ských celebrít. Fanúšikovia sa môžu tešiť na svetové mená overené v najexkluzívnejších destináciách, ktoré počas štrnástich hodín premenia Zlaté piesky na tanečnú mekku v znamení trancu, houseu a elektra.

Prví hostia – Sander van Doorn, Judge JulesOmnia – boli predstavení ešte v januári. Hviezdnu osmičku postupne doplnili Afrojack, Martin Garrix, R3HAB, Pete Tong Jaydee. Posledným prekvapením z dielne agentúry Celebration je angažovanie vychádzajúcej hviezdy Firebeatza, ktorý v Bratislave posilní a zvýrazní holandskú školu reprezentovanú pod značkou „dutch music“. „Tento rok sme urobili maximum pre to, aby sme vyskladali exkluzívny line up. Pôvodne sme počítali so štyrmi headlinermi, ale na našu radosť sa ľudia veľmi tešia z legendárneho Peta Tonga a v diskusiách ho zaraďujú do rovnakej ligy ako Afrojacka, Sandera van Doorna, Martina Gerrixa a R3HABa,“ uviedol Ľuboš Virág z agentúry Celebration. 

martingarrixdefBrány areálu Zlatých pieskov sa otvoria 28. júna o 15.00 hod. a od prvých minút sa môžu návštevníci tešiť na fascinujúcu šou. Jej jedinečnosť ešte znásobí časový line up, pretože jeho scenár bude zostavený tematicky podľa štýlov a zároveň podporí tvorivé spolupráce medzi jednotlivými DJ-mi. Okrem energickej tanečnej nálože vytiahnu zábavu na maximum aj vizuálne efekty, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou podobných eventov vo svete a na Only Open Air Festivale budú mať premiéru. „Každý rok sa snažíme posúvať ďalej, preto sme sa rozhodli, že nepôjdeme cestou jedného, ale viacerých headlinerov. Rovnako sme vychádzali z toho, či už hrali na Slovensku na open air akciách, aby sme po DJ-ovi Tiëstovi a Arminovi van Buurenovi ponúkli opäť nezabudnuteľný tanečný žúr. Mená sú teda známe, tak už len dodám, že sa tešíme na všetkých, ktorí sa prídu na Zlaté piesky zabaviť,“ dodal s úsmevom Ľ. Virág.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky