NovinkyKam na koncert?Festivaly

Na festivale „Hip-Hop Žije“ po prvý raz vystúpi aj raper Kali!

„Hip-Hop Žije“ bude na budúci rok naozaj výnimočný. Organizátori postupne odhaľujú mená vystupujúcich a medzi prvými hneď obrovská bomba! Po prvý raz totiž na festivale zahrá aj Kali. Fanúšikovia si jeho účasť veľmi želali a po rôznych peripetiách, ktoré dosiaľ jeho vystúpenie znemožňovali, sa to konečne podarilo! Populárny raper z Petržalky sa na  „Hip-Hop Žije“ už teraz teší a návštevníkom sľubuje unikátnu šou! Festival  expanduje a na budúci rok bude po prvý raz aj v Prahe. Zavíta však i na tradičné miesta – na Domašu, Duchonku, do Ostravy a celé to odštartuje v Bratislave už 29-ho júna.   

Bomba správa pre fanúšikov festivalu „Hip-Hop Žije“! Konečne na ňom uvidia aj Kaliho. Populárny raper z Petržalky na najväčšom česko-slovenskom hip-hopovom podujatí vystúpi po prvý raz.

„“Hip-Hop Žije“ vnímam ako jeden z naj festov na Slovensku a v Česku a som rád, že sa ho zúčastním a zažijem tu famóznu atmosféru na živo,“ vraví Kali.

Obľúbený raper je na hudobnej scéne od roku 2008 a za takmer desaťročie si vytvoril obrovskú fanúšikovskú základňu. Pre „Hip-Hop Žije“ si pripravuje špeciálny koncert.

„Už samotný fakt, že tam budem je pre mojich fans prekvapenie. No určite sa posnažím vystavať show ináč, ako je fanúšik zvyknutý,“ dodáva Kali.

1„Hip-Hop Žije“ je jednou z najväčších rapových udalostí pod holým nebom v strednej Európe. Každý rok hostí najpopulárnejšie česko-slovenské hviezdy rapu.

„Stále sa snažíme náš festival posúvať a robiť ho ešte kvalitnejším. Aj v roku 2018 návštevníkov čakajú skvelé vystúpenia, sprievodné podujatia a servis. Tešíme, že tento rok sa nám podarilo dohodnúť sa aj s Kalim. Program bude naozaj skvelý,“  uzatvára Marko Šebesta z agentúry Evency, ktorá je spoluorganizátorom festivalu.

„Hip-Hop Žije“ začínal pred piatimi rokmi ako menší festival, no odvtedy sa rozrástol na podujatie  úctyhodných rozmerov. Na budúci rok zavíta do piatich miest, medzi nimi po prvý raz aj do Prahy. Lístky naň sa už začali predávať v sieti Ticketportal (bit.ly/HHŽ2018-predpredajBratislava; bit.ly/HHŽ2018-předprodejPraha; bit.ly/HHŽ2018-predpredajDomaša; bit.ly/HHŽ2018-predpredajDuchonka; bit.ly/HHŽ2018-předprodejOstrava).

Hip-Hop Žije 2018

Bratislava 29.6.-01.07.2018

Praha 28.07.2018

Domaša  03.08.-05.08.2018

Duchonka 17.08.-19.08.2018

Ostrava 01.09.2018

zdroj: Eva Sládková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky