Rock pod KameňomNovinkyKam na koncert?Festivaly

Metal Make-Up predstavíme prvý krát na Slovensku a to na festivale Rock pod Kameňom.

Arch Enemy, Nena, Amorphis, Axxis, Back:N:Black, Blues Pills, Wanastowi Vjecy – na tieto kapely a hudobníkov sa môžu tešiť fanúšikovia na jednom z najlepších a najpopulárnejších slovenských festivalov. Hviezdy medzinárodného hudobného festivalu Rock pod Kameňom zahrajú na pätnástom ročníku, ktorý prebehne od 2. do 4. augusta 2017 opäť v unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine.

Rockový magazín Spark po roku znova dotvorí metalové prostredie a predstaví svoju novinku exkluzívne po prvýkrát na Slovensku.

„Nie len pre fanúšikov metalových speváčok sme pripravili úplne nový projekt METAL MAKE-UP. Jedná sa o novú reláciu našej Spark TV. Tá vám dovolí nahliadnuť do tajomstiev líčenia, účesov, tetovania alebo obliekania speváčok, ale i spevákov. Súčasne sa METAL MAKE-UP stáva i samostatnou komunitou, ktorá združuje všetkých, čo sa zaujímajú o metalovú módu a lifestyle,“ hovorí Míra Nečas zo Sparku.

V novom väčšom stane SPARK/FAKKER nájdete v ponuke merchandise, metal make-up aj mnohé prekvapenia.

„Pre našich návštevníkov sme spoločne s tímom Spark vymysleli viacero prekvapení, aby sa cítili čo najpríjemnejšie. Po minuloročnom záujme sa zväčší stan SPARK/FAKKER s merchandise, výnimočné zľavy na predplatné časopisov iba na festivale a exkluzívna novinka METAL MAKE-UP pre naše nežné polovičky priamo na mieste. Zadarmo vás skrášlia make-upom dve hostesky, aby ste sa  cítili ako metalové bohyne,“ dopĺňa Pavol Dráb, organizátor festivalu.

Objavte sa tiež v reportáži od SPARK TV, možnosť vyfotiť sa pri fotostene či na motorke, chýbať nebudú ani súťaže o hodnotné ceny.

Info o Spark TV:

Spark TV je video kanál najväčšieho českého rock-metalového časopisu Spark. Hlavným obsahom sú rozhovory s rock-metalovými hudobníkmi z celého sveta. Spark TV je jediný český video kanál zameraný na rock-metalovú scénu. Okrem rozhovorov produkuje vo vysokej kvalite oficiálne promo videa kapiel ako sú klipy, trailery, dokumenty, upútavky, reklamy. Českú a slovenskú scénu podporuje Spark TV v rámci projektu Czech blade. Spark TV je produktom spoločnosti Smile music.

Doposiaľ medzi uverejnenými účinkujúcimi nájdeme ARCH ENEMY, NENA, AMORPHIS, AXXIS, BACK:N:BLACK, BLUES PILLS, WANASTOWI VJECY, HORKÝŽE SLÍŽE, RAVENCLAW & KAI HANSEN, ALKEHOL, BIJOUTERRIER, HARLEJ, LIMETAL, ŠKWOR, METROPOLIS, DOGA, TURBO.

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2017 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke http://www.rockpodkamenom.sk a v sieti Ticketportal. Aktuálna cena permanentky je 28€ a jednodňové vstupenky za uvádzaciu cenu 17€ len do 15. mája 2017, od 16. mája vstupenky za 32€ (permanentka) a 20€ (jednodňová).

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční 2.-4. augusta 2017 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.

Zdroj: Pavol Dráb, PR manažér festivalu

Foto zdroj: archív Rock pod Kameňom

Prečítajte si

Comments are closed.