NovinkyKam na koncert?Festivaly

Malá Skála – Český hudobný raj! Prvý ročník Maloskalskej noci bude v sobotu 22. júna. Tešte sa na Richarda Müllera, MIG 21, Annu K, Eddie Stoilow a ďalších.

Prvý ročník jednodňového festivalu Maloskalská noc vráti do malebného miesta Malej Skály v Českom raji opäť najlepších interpretov súčasnej českej a slovenskej hudobnej scény. Vystúpi tu Richard Müller, MIG 21 na čele s Jiřím Macháčkom, Anna K, Eddie Stoilow s novým hitom Baby, Walda Gang, jeden z najlepších európskych revivalu skupiny Abba Stars, Rybičky 48, ale aj Jaroslav Uhlíř alebo nielen deťmi obľúbená kapela Pieskomil sa vracia .

Čo si myslia o novo vznikajúcom festivale Maloskalská noc Richard Müller? „Som veľmi rád, že vznikajú nové festivaly, ako je práve Maloskalská noc. Ešte lepšie je, keď sú veľa navštevované, pretože potom je tam fantastická, neopakovateľná atmosféra. Takže vďaka za každý nový festival, ktorý dokáže na seba magnetizovať čo najviac publika. Do Malej Skály prídem so svojou rockovou kapelou a veľmi sa teším! „

Festival má ambície pobaviť nielen dospelých divákov, ale aj ich ratolesti, skrátka celé rodiny. A to nielen hudobným programom. Pripravená bude veľká herná zóna, pôjde sa neckiáda na Jazere, štvorkolky, lukostreľba, maľovanie na tvár, skákaci hrad, rýchlostné modely autíčok alebo paintball. Samozrejmosťou je občerstvenie, stála služba a dojčiaci kútik.

Len miesto konania bude na rozdiel od miesta staršieho brata festivalu Benátska noc inde. Maloskalská noc prebehne na okraji obce, v novo vybudovanom prírodnom areáli pri športoviskách. V súčasnej dobe prebiehajú posledné zemné práce a finálne úpravy. Bude pripravené veľké záchytné parkovisko s možnosťou stanovania.

Vstupenky už sú v predpredajných sieťach Ticketportal, Ticketpro, Ticketart a Evstupenka.

Vystúpia: Richard Müller, MIG 21, Eddie Stoilow, Anna K, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Pieskomil sa vracia Abba Stars a Walda Gang.

Viac informácií hľadajte na www.maloskalskanoc.cz.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky