NovinkyKam na koncert?Festivaly

Letisko Boleráz roztancuje festival Dance with Air, headlinerom je legendárny Peter Nagy!

Fanúšikov všetkých vekových kategórii čaká na letisku v Boleráze pri Trnave 20- hodinový maratón zábavy. Už 23. mája 2015 odpáli headliner festivalu Peter Nagy so skupinou Indigo tie najväčšie pecky svojej kariéry. Okrem hudobnej legendy vystúpia aj slovenské skupiny Zóna A, Slobodná Európa, Chiki-Liki Tua, Karpatské chrbáty, Grobiani a Ramones Bratislava. Nenechajte si ujsť deň plný hitov, vynikajúcej atmosféry a originálneho programu pre deti aj dospelých na „Dance with Air“!

Na festival „Dance with Air“ miera legendy slovenskej hudobnej scény! Už 23. mája 2015 vystúpi na letisku v Boleráze ikona českej a slovenskej hudobnej scény Peter Nagy. Známy hitmaker predvedie na festivale spolu s kapelou Indigo nestarnúce hity v nových prevedeniach. Okrem úspešného speváka a skladateľa vystúpia na „Dance with Air“ kultové kapely ako Zóna A, Slobodná Európa, Chiki-Liki Tua, Karpatské chrbáty, Grobiani a Ramones Bratislava.

„Návštevníci festivalu Dance with Air zažijú deň plný športu, kultúry a zábavy. Program vznikol zaujimavým spojením hudobných a leteckých fanúšikov – organizátorov tohto podujatia. Chýbať nebudú statické ukážky, vyhliadkové lety či prelety vládnej letky MV SR a stíhačiek Armády SR.“ Povedal Juraj Ryban z agentúry Openrock.

DWA2Organizátori festivalu nezabudli ani na milovníkov cestovania, na ktorých čaká komentovaná videoprojekcia slovenského cestovateľa a fotografa Viťa Filu. Počas festivalu „Dance with air“ sa zabavia aj deti. Ratolesti návštevníkov sa vyskáču na trampolíne, skákacom hrade, pri bábkovom divadle Žužu alebo novej detskej šou PACI PAC.

„Bohatý program pre deti doplní Braňo Jobus so svojou knižnou tvorbu a tiež Dezorzovo lútkové divadlo. To je jediné bábkové divadlo nielen pre dospelých na Slovensku. “ Vysvetlil Juraj Ryban.

Na festivale „Dance with Air“ budú tancovať nielen hostia, ale aj bábky z výnimočného projektu Slovenského marionetového divadla s názvom CIRKUS. Milovníci bábkového divadla si odnesú jedinečný zážitok zlatého veku európskeho tradičného bábkarstva.

DWA5„Diváci uvidia výkony drevených artistov, žonglérov a akrobatov na nitiach, aj exotické zvieratá. Návštevníci zažijú originálny marionetový cirkus, aký v našich končinách ešte nevideli.“ Doplnil Juraj Ryban.

Po skončení denného a večerného hudobného programu bude veľkolepá zábava pokračovať až do rána na Video Oldies party. Na festival bude premávať autobusová kyvadlová doprava zo železničnej stanice Trnava. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na www.predpredaj.sk alebo priamo na mieste v deň konania akciea. Všetky informácie nájdete na www.dancewithair.sk

DANCE WITH AIR 23.5. 2015

12:00 –12:40 Dezorzovo lútkové divadlo – „Cirkus“- Slovenské marionetové divadlo

12:50-13.20 Divadlo ŽUŽU – predstavenie pre deti „Ako chrániť prírodu“

13:30-14.00 Detská show Paci-Pac

14:00-14.40 Braňo Jobus a deti

15:00-15.40 Dezorzovo lútkové divadlo – „Cirkus“- Slovenské marionetové divadlo

16:00-16.45 Viťo Fila: premietanie z cyklu Himalaya a ja – Bhután

17:00-17.40 Ramones Bratislava

18:00-18.40 Grobiani

19:00-19.40 Karpatské Chrbáty

20:00-20.40 Zóna A

21:00-21.40 Slobodná Európa

22:00-22.40 Chiki Liki Tu-a

23:00-00.30 Peter Nagy & skupina Indigo

00:30-06.00 VIDEO OLDIES DJ´s Roman a Juro

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Patrik Ratajský /tie P. Nagya/ a Mesto vznešených tónov, o.z.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky