NovinkyKam na koncert?FestivalyBrutal Assault

Legendárny SLAYER potvrdený ako headliner festivalu Brutal Assault 2014!

Dnešným dňom dosahuje festival Brutal Assault ďalšieho míľnika. S veľkou hrdosťou oznamujeme, že headlinerom 19. ročníka festivalu sa stáva americká kapela SLAYER!

Dlhoročné priania mnohých fanúšikov a organizátorov sa tak definitívne pretavuje do reality, ktorá sa zhmotní 6. – 9. augusta vo vojenskej pevnosti v Josefově.

V histórii BA neexistuje žiadanejšia kapela ako SLAYER. Jej meno znelo vo fanúšikovských anketách a diskusiách ako zaklínadlo. Všetci chceli vidieť v Pevnosti Kráľa, ktorý od osemdesiatych rokov definuje podobu extrémneho metalu. Všetci chceli aspoň raz počuť naživo opusy z metalovej biblie „Reign in Blood“ a ďalších albumových skvostov.

BA2014_Poster_SlayerTá chvíľa prichádza práve teraz a po mnohoročnom úsilí môžeme s veľkým zadosťučinením zaradiť meno SLAYER na pozíciu hlavnej hviezdy festivalu Brutal Assault. Potvrdenie SLAYER nech je zároveň poďakovaním a odmenou pre všetkých verných fanúšikov festivalu, ktorí nás podporujú mnoho rokov a bez ktorých by nikdy Brutal Assault nebol tým, čím je.

SLAYER vystúpi na BA v zostave, ktorá zo známych dôvodov doznala niekoľko obmien. Či tak alebo tak, na čele stále dominuje dvojica Tom Araya a Kerry King, ktoré za bicími ženie nadpozemsky rýchly Paul Bostaph a na pozícii gitaristu definitívne prichádzajúci Gary Holt.

Netreba spomínať, že SLAYER tvoria spoločne s Metallicou, Megadeth a Anthrax legendárnu thrashovú „Big 4“, a práve SLAYER budú poslednou kapelou z tejto štvorice, ktorá sa tento rok v Česku predstaví.

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky