NovinkyKam na koncert?Festivaly

Legenda českej a slovenskej populárnej hudby Miro Žbirka vystúpi tento rok exkluzívne v rockovej zostave len na Festivale Okoř (17. 8.)! Tešia sa na vás aj skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý a ďalšie. Vstupenky v predpredaji od 1. júna.

Trinásty ročník festivalu Okoř sa blíži. Ako je dobrým zvykom aj tento rok prinesie výber tých najlepších, čo súčasná česká populárna hudba ponúka. Festivalový program odštartuje vystúpenie mladej talentovanej speváčky Aničky Veselovskej. V malebnom areáli pod zrúcaninou hradu Okoř zahrajú Miro Žbirka v jedinom tohtoročnom koncerte v rockovej zostave, skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná fixa a Doctor P.P.

Nielen spomínané romantické prostredie sa zaslúžilo o to, že augustový Festival Okoř je jedným z najlepších a najnavštevovanejších jednodňových letných hudobných festivalov u nás. Dobre volený hudobný program a starostlivosť o návštevníkov – od malých po veľkých – sú ďalšími dôvodmi. Cieľom usporiadateľov je, aby sa všetci cítili dobre. Zvyčajne aj vystupujúci, ktorí tu kedy hrali, sa sem radi vracajú a väčšinou aj s rodinami alebo priateľmi.

image002

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal odštartoval prvého júna a je organizátormi vrelo odporúčaný. Niekoľko posledných ročníkov bolo úplne vypredané a aj keď je určitý počet vstupeniek vyhradený pre predaj priamo na mieste, obrovský záujem pokryť nestačí. Počet návštevníkov je limitovaný veľkosťou nielen samotného areálu, ale aj dodržaním maximálneho počtu osôb pre zabezpečenie komfortu všetkých návštevníkov.

Stanové mestečko, posilnená doprava a zábava pre deti bude pripravená tak ako každý rok.

Ceny vstupeniek:

v predpredaji                                                                                                                 400,- Kč
na mieste v deň konania festivalu od 13 hod.                                                        450,- Kč

Deti do 12 rokov a vozičkári majú vstup zdarma.

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na úplne nových webových stránkach www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor .

Festival Okoř se zaradil medzi Čisté festivaly, kde se bude triediť odpad.

 Mediálnymi partnermi sú: rádio City, Metro, rádio Relax, žena-in.cz, Náš region, musicweb.cz a MusicJet.cz.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky