NovinkyKam na koncert?FestivalyTopfest

JEDINÝ KONCERT KABATU NA SLOVENSKU JE NA TOPFESTE!

Dokonca na Topfeste bude mať ich špeciálna scéna a nový program svoju premiéru, takže sa máme na čo tešiť.

Rockeri z českého Kabátu sa aktuálne plne sústreďujú na prípravu nového albumu, a tak si na rok 2014 naplánovali iba jediný koncert na Slovensku. Skvelou správou pre slovenských fanúšikov však je, že ho absolvujú u nás – v Piešťanoch, v rámci 11. ročníka festivalu Topfest!

„Kabáti“ sú už pravidelnými hosťami najväčšieho rockového festivalu na Slovensku, tentoraz tunajších priaznivcov potešia už v úvodný deň, teda vo štvrtok 26. júna.

Program Topfestu bude totiž rovnako ako v prípade jubilejného 10. ročníka trvať až tri dni! „Tešíme, že Kabát opäť nebude u nás chýbať. Skupina patrí zakaždým u ľudí k najžiadanejším, a tak veríme, že ich znova potešíme. Chlapci chystajú jednoznačne najväčšiu šou, akú kedy na Topfeste predviedli. Všetko sa to odohrá na špeciálnom, obrovskom pódiu s prepracovanou scénou, ktorej stavba vyžaduje dlhšiu prípravu. Preto budú na tomto stagei hrať vo štvrtok len oni. Už teraz sa na to tešíme, fanúšikov čaká veľké prekvapenie.“ načrtol Dušan Drobný z organizačného tímu Topfestu. Špeciálnym hosťom skupiny KABÁT bude dánska skupina D-A-D!

TOPFEST 2014 sa nezadržateľne blíži a k dispozícii budete mať aj kyvadlovú dopravu, ktorou sa môžete pohodlne dostať do areálu piešťanského letiska!

10352404_727583390626369_1228606403350999428_nzdroj: topfest.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky