NovinkyFestivalyTopfest

Godsmack nemôže vystúpiť na Topfeste! Pre chorobu speváka museli dnes zrušiť európske turné!

Vystúpenie jedného z hlavných ťahákov tohtoročného rockového festivalu Topfest bolo oficiálne pred niekoľkými minútami zrušené! Spevák americkej skupiny Sully Erna prekonáva bližšie nešpecifikovanú chorobu. Lekár mu pôvodne naordinoval minulý piatok päťdňový hlasový pokoj, do Topfestu však už mal byť v poriadku…Nakoniec je všetko inak – pauzovať musí niekoľko týždňov a tak musí skupina zrušiť všetky koncerty v Európe!

Na oficiálnej stránke skupiny už svieti ospravedlnenie speváka tejto metalovej skupiny Sully Ernu: “Prepáč Európa, teraz to nie je možné…Moje hlboké ospravedlnenie všetkým v Európe – uvidíme sa znova. Ďakujeme za vašu podporu a pochopenie“

Godsmack tak pridali vrásky organizátorovi Topfestu Dušanovi Drobnému: „Pred dvomi dňami nám manažment avizoval, že to nevyzerá tak ružovo, ako sa zdalo cez víkend, ale napriek oficiálnym vyjadreniam ešte stále horela malá iskrička nádeje, ktorú však tento večer manažment skupiny definitívne sfúkol oficiálnym vyjadrením, ktoré nám poslali…Hnevať sa na nich určite nemôžeme – je to pochopiteľný dôvod – choroba sa bohužiaľ nevyhýba ani spevákom…Priznávam, že už od prvého avíza pracujeme na prípadnej náhrade, ale za tak krátku dobu to v tejto chvíli nevidím obzvlášť nádejne. Ale bojovať ešte zabojujeme…Napriek tomu, že za to nemôžeme sa chcem všetkým fanúšikom tejto skupiny ospravedlniť a verím podobne ako skupina, že si to ešte niekedy vynahradíme…“

Návštevníci tohtoročného Topfestu tak neuvidia americkú skupinu Godsmack, tešiť sa však môžu na skupiny Ill Nino, Kabát, Ine Kafe, IMT Smile, Divokej Bill, Slobodná Európa, Harlej, Škwor či Vidiek. Headlinerom podujatia je populárna fínska skupina Nightwish. V samostatnom stane TopTrance sa navyše na piešťanskom letisku predstavia aj uznávaní dídžeji Martin Solveig, Markus Schulz, Jochen Miller a ďalší. Permanentky i jednodňové vstupenky sú stále dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal v cene od 25 eur.

Stanové mestečko festivalu, ktorý je už takmer pripravený na prvých návštevníkov sa otvára už vo štvrtok o 12:00hod. Najnovšie informácie o festivale hľadajte na stránke www.topfest.sk, alebo na facebookovej stránke http://www.facebook.com/topfest.sk.

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky