NovinkyKam na koncert?FestivalyTopfest

Festival Topfest založil pre svojich verných republiku

Čas sa kráti a ani teraz tomu nie je inak. Už o mesiac sa začne festivalové šialenstvo menom Topfest! Prípravy vrcholia lístky sa vypredávajú a niet pochýb, že jubilejný 10. ročník Topfestu zažije ovácie…

Ako sa festival zväčšuje, tak rastie aj počet priaznivcov tohoto najväčšieho rockového festivalu na Slovensku. Topfest založil pre skalných TOP republiku! Už takmer tri mesiace si užíva svetlo sveta hudobný štát, ktorý spája všetkých fanúšikov dobrej hudby. Každý z vás sa môže stať jeho občanom a získať tým parádne výhody – zľavy na koncerty, festivaly, ubytovanie, občerstvenie, oblečenie, atrakcie, suveníry a možnosť nahliadnuť do zákulisia koncertov. Kliknite sem alebo na www.toprepublika.sk a zistite viac o výhodách občianstva v Topfest republike!

Doposiaľ boli uverejnené mená ako Iron Maiden, Billy Talent, Anti-flag, Sweet, Voodoo Six, SKA-P, no tešiť sa môžte aj na domácu scénu, tanečnú scénu a nesklame ani množstvo mladých rockových kapiel. Okrem hudby si užijeme aj kopec iných atrakcií, ktoré čakajú znova o niečo väčšom priestore ako tomu bolo minulý rok. A žeby sa niekomu nezdalo, že preháňame… rozloha bude dvojnásobná a to až 2 milióny metrov štvorcových! Za zmienku stoji, že na Topfest sa valí prívalová vlna fanúšikov a to nie len zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín.

text: Paľo Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky