Colours of OstravaNovinkyKam na koncert?Festivaly

Festival Colours of Ostrava spustil predpredaj vstupeniek na rok 2016

Medzinárodný hudobný festival Colours of Ostrava spustil 1. septembra predpredaj vstupeniek na rok 2016. Pätnásty ročník sa uskutoční od 14. do 17. júla 2016 opäť v unikátnom industriálnom areáli Dolních Vítkovic v Ostrave. V predpredaji sú v túto chvíľu štvordenné vstupenky za 1590 Kč. Cena platí do 31.10.2015 alebo do vypredania limitovanej edície 4000 kusov a sú k dispozícii v eshope Colours of Ostrava – http://eshop.colours.cz.

Tohtoročný štrnásty ročník Colours of Ostrava ponúkol viac ako 300 programových bodov na 16 scénach. Hlavnými hviezdami boli napríklad Björk, Kasabian, Rudimental, St. Vincent, Mika a ďalší. Za štyri dni Colours of Ostrava navštívilo viac ako 43 000 návštevníkov. Oficiálny aftermovie z tohto ročníka nájdete tu:

Partneri ročníka 2015:

Generálni partneri: Česká spořitelna a ArcelorMittal Ostrava. Za podpory štatutárneho mesta Ostrava. Hlavní partneri: Agrofert, Vítkovice Machinery Group, Skupina ČEZ. Produktový partner: Radegast. Exkluzívny TV partner: Česká televize. Generálni mediálni partneri: Hitrádio Orion, MaFra – MF Dnes, Deník.

zdroj: Zdenko Hanout / HANOUT PR

Prečítajte si

Comments are closed.