Cibula FestNovinkyKam na koncert?Festivaly

Elán pokrstí na megakoncerte v Holíči novinku „KAMARÁTI“!

Stálica slovenskej a českej hudobnej scény, kapela Elán, už o tri dni pokrstí na veľkolepom koncerte v Holíči špeciálnu lahôdku pre fanúšikov! Jedinečnú kolekciu 6-tich CD s názvom „KAMARÁTI“ uvedú legendárni muzikanti do života už 20. júna na letisku v Holíči. CD box „KAMARÁTI“ obsahuje všetky štúdiové albumy kapely Elán vydané po návrate Vaša Patejdla do skupiny v roku 1996. Líder rockovej legendy, Jožo Ráž pozval na krst kolekcie albumov aj všetkých kamarátov. Skupina Elán pricestuje do Holíča v plnej zostave s koncertným programom Elán Best of vol. 2. Brány letiska v Holíči sa otvoria v sobotu 20. júna o 17:00. Nepremeškajte hudobnú šou s najväčšími hitmi 40 – ročnej tvorby kapely Elán!

Megakoncert velikánov domácej hudobnej scény, kapely Elán štartuje už o tri dni na letisku v Holíči! Okrem najväčších hitov legendárnej skupiny zažije publikum 20. júna aj krst jedinečnej kolekcie 6-tich CD s názvom „KAMARÁTI“. Špeciálny CD box obsahuje všetky štúdiové albumy kapely Elán vydané po návrate Vaša Patejdla do skupiny v roku 1996. Nepremeškajte príležitosť užiť si naživo najpopulárnejšiu kapelu v histórii slovenskej a českej hudby!

„Volám všetkých našich kamarátov, aby s nami prišli pokrstiť CD box „KAMARÁTI“. Hráme spolu už veľmi dlho a máme spolu veľa výborných piesní. Mnohé z nich sú v tomto boxe aj so zaujímavým live záznamom ako bonus. V Holíči zahráme koncert s obrovským nasadením a materiálnym vybavením. Bude to šou na európskej úrovni s miliónmi svetiel a všetkými vecami, ktoré si šoubiznis vyžaduje. Ľudia dostanú to, čo chcú. Budeme hrať čo to dá, lebo publikum milujeme.  “ Teší sa Jožo Ráž, spevák a frontman kapely Elán.

Elan - Kamarati 6CDSkupina Elán pricestuje do Holíča v plnej zostave s koncertným programom Elán Best of vol. 2. Nenechajte si ujsť 100 nezabudnuteľných minút plných hitov ako „Aj keď bez peňazí“, „Ôsmy svetadiel“, „Neobzerajte sa, pani Lótová“, „Kráľovná bielych tenisiek“, „Bosorka“ či „Sestrička z Kramárov“. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na skladby z aktuálneho albumu „Živých nás nedostanú“. Počas megakoncertu na česko-slovenskej hranici odznie po prvýkrát naživo aj duet s víťazkou Hlasu Česko Slovenska, Lenkou „Lo“ Hrůzovou!

„Lo Hrůzová so mnou zaspieva pieseň Neodchádzaj. Bude to pre ľudí výborný bonbónik, pretože skladba je veľmi úspešná. Milujem energiu, ktorú dáva publikum. Okrem súčasnej kapely s nami vystúpia traja noví „dychári“. Je to pre mňa veľmi pozitívne, lebo dychové nástroje zbožňujem.“ Uzavrel Jožo Ráž.

Elán zahrá v zostave: Jožo Ráž – basová gitara, spev, Jano Baláž – sólová gitara, sólový spev, Vašo Patejdl – klávesy, spev, Peter Farnbauer – gitara, Ľubo Horňák – klávesy, Boris Brna – bicie, Dychovú sekciu tvorí: Richard Šimurka – saxofón, flauta, Martin Haas – trombón a Samo Šimek – trúbka.

Brány areálu letiska v Holíči sa otvoria v sobotu, 20. júna o 17:00. Organizátori koncertu žiadajú fanúšikov, aby nepodcenili situáciu a na koncert hudobnej legendy prišli v dostatočnom časovom predstihu.

foto j taufer„Plynulosť cestnej premávky budú na odbočke letisko Holíč riadiť policajné zložky, ale tie neovplyvnia počet automobilov a neurýchlia príjazd na miesto. Preto upozorňujem návštevníkov koncertu, aby prišli v predstihu a videli úžasný koncert žijúcej legendy Elán úplne celý od začiatku do konca. Po skončení koncertu Elán čaká na návštevníkov do skorých ranných hodín OLDIES DISCO.“ Uviedol organizátor Vladimír Chrenka.

Letisko v Holíči je ideálnym miestom na stretnutie fanúšikov skupiny Elán zo Slovenska aj Čiech, pretože sa nachádza v tesnej blízkosti hraníc medzi oboma krajinami. Vstupenky na jedinečný koncert legendárnej kapely Elán pre obidva národy sú dostupné prostredníctvom siete Predpredaj.sk: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2417/elan-2015

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Jany Taufer

Prečítajte si

Comments are closed.