NovinkyDobrý FestivalKam na koncert?Festivaly

Dobrý festival začína už zajtra: všetky dôležité informácie tu!

Už zajtra 17.6.2016 od 14:00 hod. sa otvárajú brány DOBRÉHO FESTIVALU a areál prírodného kúpaliska Delňa bude s nadšením očakávať svojich návštevníkov. Ako sa dostať na Delňu? Kde zaparkovať? Kde stanovať? Všetko dôležité informácie na jednom mieste!

Exkluzívne vystúpenie IMT SMILE s Petrom Lipom a Katkou Knechtovou, skvelý Richard Müller s kapelou plnou kvalitných muzikantov, legenda svetového drum&bass LTJ BUKEM s MC Staminom, popredný belgický undergroundový house music producent LE BABAR, kapela so spevákom s naj sexi hlasom na Slovensku – Korben Dallas, milovaní Kandráčovci a PUĽS, Chiki liki tu-a, Heľenine oči a množstvo ďalších interpretov oživí prírodné kúpalisko Delňa už tento víkend!

Organizátori v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Prešov, a. s. pripravili pre návštevníkov festivalu kyvadlovú dopravu, a tak je možné dostať sa do areálu festivalu každých 15 minút. Kyvadlová doprava bude premávať v oba festivalové dni. od 17:00 hod do 02:00 hod. Pravidelné spoje na linkách č. 28, 33 a 45 doplní špeciálna okružná linka „X – Dobrý festival“ na trase Delňa – Petrovanská – Košická – Žel. Stanica – Kuzmányho – Rusínska – Arm. Gen. Svobodu – Švábska – Jesenná – Delňa, pričom na zastávke „Žel. Stanica“ sa nastupuje v smere do centra mesta. Je potrebné si zakúpiť štandardný cestovný lístok!

MAPA-DF2016_DOPRAVA_ľudČo sa týka parkovania, na Jesennej ulici bude platiť zmena organizácie dopravy v podobe zjednosmernenia ulice Jesennej. Tým sa na príjazdovej cesty k Delni – ulici Jesennej – vytvorí možnosť parkovania po oboch stranách komunikácie.

Na trase z Prešova v smere na Delňu je potrebné odbočiť na Švábsku ulicu. Výjazd z Delne bude možný len na ulicu Petrovanská. Na trase od Košíc nie je možné odbočiť z privádzača doprava na Jelšovú, ale je potrebné pokračovať ďalej v smere na kruhový objazd a odbočiť doprava na Švábsku ulicu. Je potebné, aby návštevníci rešpekovali značenie a pokyny organizátorov, keďže Jesenná ulica bude v čase konania festivalu JEDNOSMERNÁ.

Z dôvodu nedostatku parkovacích miest v okolí areálu Delňe však organizátori maximálne odporúčajú využiť predovšetým kyvadlovú autobusovú dopravu.

Stanovanie je možné zdarma v areáli festivalu, pričom opustiť areál je potrebné najneskôr v sobotu o 10:00 hod v prípade jednodňového lístka, v prípade permanentky najneskôr v nedeľu o 11:00 hod.

Vstupenky je možné zakúpiť aj na mieste.

Viac info o zmene organizácie dopravy čoskoro aj na webstránke mesta Prešov: www.presov.sk.

zdroj: dobryfestival.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky