NovinkyDobrý FestivalKam na koncert?Festivaly

Detský kútik na Dobrom festivale 21.-22.6.2013

Aj tento rok Vás pozývame na Dobrý festival do detského kútika s Vašimi ratolesťami. Tento rok sa nám podarilo pripraviť bohatý program, pozvať skutočne to najlepšie čo nielen v Prešove, ale aj na Slovensku máme. Pozývame Vás do našich stanov.

V HERŇOVOM STANE sa bude o Vás a Vaše deti starať kolektív animátorov a v pravidelných hodinových intervaloch sa budú striedať hudobné, tanečné a zážitkové workshopy .Každý workshop bude zaujímavý svojim obsahom.

Workšop prvej  pomociVeľkým úspechom pre nás je zážitkový seminár Ľubici Mackovej a Patrika Pauka z People Elements, ktorý sa zaoberajú osobným rozvojom a ako prví na Slovensku pracujú s motivačnou literatúrou pre deti ( http://osobnostnyrozvoj.sk) a zážitkovým spôsobom pracujú s deťmi a rodičmi na hľadaní a uvedomovaní so svojej jedinečnosti, aby z nich rástli krásni sebavedomí ľudia.

MC Emerka (www.emerka.sk) si pripravilo pre deti a rodičov Montessori aktivity pre deti, ako sa s deťmi hrať, aby ste podnecovali ich fantáziu a vlastnú kreativitu. Hudobná škola Yamaha si pripravila rytmické cvičenia pre deti a V sobotu sa pridajú workshopy babyaerobicu pod vedením Aďky Petrovičovej a CVČ Ebony pod vedením Julky Škopovej a Mimky Smolkovej. Liečivý tanec pre deti je zameraný na tanec, ktorý odbúrava u detí napätie, zvyšuje pocit radosti, uvoľnuje z detí emócie a harmonizuje pod vedením Gabiky Bačovej (www.omaja.sk) a obidva dni si budete môcť zatancovať Zumbu s Luciou.

DF2013_Program.inddV TVORIVOM STANE sa budú konať tvorivé dielne.

Veľkou novinkou bude prítomnosť Mikuláša Šteca (http://www.stec.sk), profesionálneho fotografa a lektora školy fotenia The talking pictures, ktorý v sobotu o 17.00 bude viesť workshop fotenia pre rodičov „Ako fotiť deti“ a pre deti „Ako fotiť hračky“. Ste všetci srdečne vítaní do nášho kútika aj s Vašimi fotoaparátmi, ak sa chcete niečo naučiť a priamo si vyskúšať fotenie s radami človeka na to povolaného.

Okrem iného po celý čas si budete môcť vyrábať šperky, maľovať na drevo, sklo, textil, skladať origami, budeme recyklovať rôzne materiály, maľovanie na tvár.

Tešíme sa na Vás, stačí len prísť o náladu a zábavu sa postaráme my.

Celý program Detského kútika na Dobrom festivale

Piatok:

Herňa

14.45.-16.00 Zumba workšop s Luciou

15.-16.00 Liečivý tanec pre deti – OZ Oco, mama a ja

16.-17.00 Montessori aktivity s deťmi – MC EMERKA

17.-18.00  Rytmické cvičenia – Hudobná škola Yamaha

18.-19:00 Ako plniť deťom sny – People Elements (workshop pre rodičov s deťmi)

19.-20.00 Zumba s Luciou

Tvorivé dielne od 15.00-20.30

Počas celej doby trvania – maľovanie na drevo, sklo, výroba šperkov, origami, recyklácia materiálov, maľovanie na textil

Sobota:

15.-16.00 Liečivý tanec pre deti – OZ Oco, mama a ja

16.-17.00 Rytmické cvičenia – Hudobná škola Yamaha

17.-18.00 Babyaerobic

18.-19.00 CVČ Ebony a rytmus u deti

19.00- 20.00 Zumba s Luciou

Tvorivé dielne od 15.00-20.30

17.00  Workshop fotenia (téma Pre rodičov: Ako fotiť deti a pre deti: Ako fotiť hračky)

a permanentne v  detskom kútiku: maľovanie na drevo, sklo, výroba šperkov, origami, recyklácia materiálov, maľovanie na textil, maľovanie na tvár.

Napísala: Gabriela Bačová

Foto: Vladimír Kuric

Video: Igor Kolesár

Workšop ZUMBA 4Workšop prvej  pomociWorkšop maľovania 7Workšop maľovania 5Workšop maľovania 1

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky