Kam na koncert?FestivalyBrutal Assault

Brutal Assault – jedna z najprestížnejších metalových akcií na svete tento rok oslavuje už 20. svojej existencie!

Hudobný festival Brutal Assault – jedna z najprestížnejších metalových podujatí na svete – tento rok oslavuje už 20. svojej existencie! Tohtoročný ročník sa odohrá v termíne 5. – 8. augusta 2015 v jedinečnej lokalite vojenskej pevnosti Josefov u Jaroměře. Počas štvordňového maratónu sa na troch pódiách predstaví vyše 100 kapiel z celého sveta, to všetko pod dozorom tisícok hudobných fanúšikov z Česka i zo zahraničia.

Tí si budú môcť vychutnať jedinečnú atmosféru, ktorá produkuje kombinácia výberu toho najlepšieho z rozličných metalových subžánrov a historického ducha Habsburskej vojenskej pevnosti. Práve táto kombinácia eklektickej dramaturgie a jedinečného prostredia historickej pevnosti tak výrazne odlišuje festival Brutal Assault od ostatných festivalov, ktoré sa spravidla konajú na fádnych priestoroch letísk a lúk a ponúka stále rovnaké mená, úplne bez ochoty objavovať mimo rokmi preverených velikánov tiež nové zaujímavé kapely a žánre .

Tohtoročné výročie sa rozhodlo vedenie festivalu osláviť line-upom doslova nabušeným kapelami „dia veľkosti“ bez dôrazu na veľkého headlinera, pretože tento prístup umožní najväčšiemu množstvu fanúšikov vychutnať si čo najväčšie množstvo svojich obľúbených kapiel. Odozva českých aj zahraničných fanúšikov na tento viac undergroundový prístup je zatiaľ úplne fantastická a festival tak má nakročené k svojmu najúspešnejšiemu ročníku!

Fanúšikovia si tento rok po prvýkrát môžu vygenerovať vlastný plagát s kapelami, ktoré sa im z tohtoročného line-upu páči najviac a pochváliť sa tak svojím vkusom priateľom a ešte vyhrať vstupenku na festival. Viac informácií o aplikácii #mybrutalassault zoženiete na: http://my.brutalassault.cz/cs/

Aj tento rok ako každý rok prizná areál radu zlepšení, ktoré majú za úlohu skvalitniť úroveň pobytu jeho návštevníkov. Najpatrnejšími zmenami bude rozšírenie našich výstavných priestorov o jeden špeciálny stage, na ktorom sa odohrajú veľmi špeciálne koncerty, o ktorých však zatiaľ nebudeme zverejňovať podrobnosti.

Konkrétne novinky, rovnako tak ako informácie o kapelách, programe a ďalšie aktuality, sú pravidelne zverejňované na oficiálnych webových stránkach festivalu www.brutalassault.cz a FB profile www.facebook.com/brutalassaultfest.

Súvisiace odkazy:
www.brutalassault.cz
www.facebook.com/brutalassaultfest
www.youtube.com/brutalassaultfest
AD NAUSEAM  AGALLOCH  AMENRA  ANAAL NATHRAKH  ANNIHILATOR ANTAEUS  ANTROPOMORPHIA  ARCTURUS  ASPHYX  AT THE GATES ATARI TEENAGE RIOT  BE’LAKOR  BENIGHTED  BIOHAZARD  BLOODEAGLE  BLOOD RED THRONE  BLOODBATH  BRUJERIA   CANDLEMASS CANNIBAL CORPSE  CARACH ANGREN  CARNIFEX  CRADLE OF FILTH CRYPTOPSY  CULT OF FIRE  DEAD CONGREGATION  DEATH DTA DECAPITATED  DEFEATED SANITY  DEMILICH  DEMONIC RESSURECTION DILLINGER ESCAPE PLAN  DØDHEIMSGARD  DR. LIVING DEAD  EINHERJER ENSLAVED  ESOTERIC  EXCREMENTORY GRINDFUCKERS  GOD DETHRONED GODFLESH  GUTSLIT  HEADCRASH  HEAVEN SHALL BURN  HED PE HORSE THE BAND  HOUR OF PENANCE  ILL NIÑO  KATAKLYSM KATATONIA  KILLING JOKE  KREATOR  KRISIUN  KYPCK  LANTLÔS MARDUK  MAXIMUM PENALTY  MAYHEM  MELECHESCH  MONUMENTS NAPALM DEATH  NE OBLIVISCARIS  NEGLECTED FIELDS  NERVOSA NUCLEAR  NUCLEAR ASSAULT  OUTRE  PERTURBATOR  PHURPA PRIMORDIAL  PRO-PAIN  PSYCROPTICRAMMING SPEED  RATOS DE PORÃO RECTAL SMEGMA  ROME  ROSETTA  SARKE  SEBKHA-CHOTT  SEPULTURA SIKTH  SKÁLMÖLD  SKEPTICISM  SÓLSTAFIR  SOULFLY  SQUASHBOWELS  SUICIDE SILENCE  SUNN O)))  SVARTIDAUÐI  THE HAUNTED TOUCHÉ AMORÉ  TOXIC HOLOCAUST  TRAP  TRIPTYKON  TROUBLE 
VADER  VICTIMS  VILDHJARTA  WALLS OF JERICHO  WINTERFYLLETH WISDON IN CHAINS
zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.