NovinkyKam na koncert?Festivaly

BLOODLINE OPEN AIR SO ŠTVRTÝM KRVAVÝM ZÁREZOM!

Ak vám chýba poriadna dávka kvalitnej rockovej hudby, tak navštívte 4. ročník BLOODLINE OPEN AIR festivalu na Begalke v Sabinove. Bloodline fest si pevne drží svoju pevnú pozíciu medzi priaznivcami rockovej či metalovej hudby už štyri roky. Tento, v rámci tvrdších žánrov rôznorodý mini festival je v súčasnosti jediný open air fest svojho druhu v okrese Sabinov a uskutoční sa už o týždeň, 19. júla. Organizátori preto s programom finišovali tento týždeň a nebudú v ňom chýbať zaujímavé, známe mená. V Bistre u Ďuriho na sabinovskej Begalke sa okrem iných predvedie aj popredná slovenská rock/metalová kapela Metropolis.

Metropolis – O červenej čiapočke

Hudba, ktorú táto skupina tvorí je veľmi pestrá a je v nej počuť rock/metalové základy, prvky elektroniky, či rôzne etnické prvky. Metropolis má na svojom konte 3 albumy, a taktiež aj niekoľko úspešných videoklipov. Okrem mnohých úspechov v rádiových a televíznych hitparádach je aj držiteľom Aurela (SK Grammy) za najlepší Hard’n’Heavy album, ale aj Slávika, takže sa ako jedna z mála slovenských kapiel môže pochváliť ocenením ako od kritikov, tak aj od verejnosti. Skupina odohrala nespočetné množstvo koncertov pred domácim aj zahraničným publikom. Tento rok si ešte užijú aj ako predkapela nemeckých peciek Bonfire a Unisonic na čele s dvojicou Kiske a Hansen!

Saprophyte – Skutočná láska

Fanúšikovia dobrej zábavy a rodinnej atmosféry si 19. júla môžu naživo vychutnať okrem kapely Metropolis aj prešovských hardcoreistov Saprophyte, punk-rockerov Odtiaľ Potiaľ, Last Star To Fall, ktorých členom je bubeník a spoluorganizátor podujatia Daniel Cicman, TheFreaks s ich rockˈnˈrollom a domáci sabinovský Britney Porn. Lístky na Bloodline Open Air 4 budú v predaji pri vstupe na akciu.Brána bude pre nedočkavcov otvorená už od 14:00 hod. a začiatok programu je stanovený na 15:30 hod. Vstup na akciu je 5 eur/pre prvých 30 návštevníkov výnimočná akcia, iba 4 eura, preto neváhajte prísť v sobotné popoludnie medzi prvými. Aby toho nebolo málo, všetky zakúpené lístky sú zlosovateľné v tombole o vecné ceny.

Všetky potrebné informácie o hudobnom festivale Bloodline nájdete na facebookovej udalosti https://www.facebook.com/events/535133319946307/?fref=ts.

Miesto konania: Bistro u Ďuriho, Sabinov (Begalka)

Otvorenie brány: 14.00 hod., Začiatok koncertov: 15.30 hod.

Vstup: 5€/prvých 30 platiacich iba 4€

Zdroj: Paľo Dráb, PR manažér podujatia

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky