NovinkyKam na koncert?Festivaly

Blíži sa jedno z mála letných vystúpení Slížov na Slovensku

Festival Dereš Open, ktorý sa už štvrtý rok odohrá v blízkosti Šale, prináša silného headlinera. Obľúbené Horkýže Slíže na festivale odohrajú jeden z mála svojich tohtoročných koncertov na Slovensku.

Keďže Horkýže Slíže toto leto brázdia hlavne české vody, láka ich ojedinelý slovenský koncert už teraz množstvo fanúšikov. Festival Dereš Open sa koná 8. a 9. augusta 2014 v obci Kendereš pri Šali. Slíže pre návštevníkov festivalu pripravili aj mierne uletenú vesmírnu video pozvánku.

Okrem obľúbenej slovenskej kapely sa na festivale predstavia aj ďalší zaujímaví headlineri. Ako hlavné hudobné ťaháky treba určite spomenúť punkové legendy Konflikt a Zóna A, ktorá na Dereši tiež oslávi svojich 30 rokov na scéne. Svojich skalných fanúšikov určite prilákajú aj Chiki liki tu-a a Heľenine oči. Zostavu potom ešte dopĺňajú kapely Ewelin, Voice of Horse, Gygy (CZ), Gypsy Čáve, Borra, Hoväda.sk, From Our Hands, či Revoltage.

dereš open 1Druhý augustový víkend prinesie do blízkosti Šale nielen obľúbené domáce kapely, ale aj ďalšieosvedčené atrakcie. Medzi inými napríklad divadlo, tombolu, či rôzne workshopy. Úsmev na tvári návštevníkov vyčarí kúzelník Ivan.

Lístky na festival sú k dispozícii na Predpredaj.sk za zvýhodnenú cenu 11 €. Všetci, ktorí si vstupenky stihnú kúpiť v predpredaji, dostanú na uvítanie v piatok pri vstupe pivo zadarmo. Menší, no tradičný šaľanský letný festival sa tento rok oplatí vidieť najmä kvôli jeho tak trochu „šaleným“ headlinerom.

zdroj: Richard Vyhnalik

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky