NovinkyKam na koncert?Festivaly

Augustový Festival Okoř sa na vás opäť po roku teší! V sobotu 17. augusta vystúpi Kryštof, Tomáš Klus, Miro Žbirka, Nightwork, Ondřej Brzobohatý a ďalší. Vstupenky v predpredaji od 1. júna.

Augustový Festival Okoř sa tento rok bude konať už po trinástykrát. Na všetky jeho priaznivcov, ale aj nových návštevníkov, čaká skvelý program. V sobotu 17. augusta v malebnom areáli pod zrúcaninou hradu Okoř vystúpi Miro Žbirka, skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná fixa, Doctor PP a Anna Veselovská.

Nielen na hudbu sa však môžu tešiť všetci prichádzajúci. V areáli bude pripravená zábava a aktivity pre rodiny s deťmi, pestrá paleta občerstvenia a nápojov. V prevádzke bude aj stanové mestečko a tradične sa počíta s kyvadlovou dopravou z Prahy a z Kladna.

Tešíme sa na vás opäť po roku, na mieste tradičného a každoročného stretávania pre väčšinu návštevníkov, na augustovom Festivale Okoř.

Vstupenky budú v predpredaji od 1. júna v predpredajnej sieti Ticketportal. Na základe skúseností z minulých rokov odporúčame včasnú kúpu. Nezabudnite, že festival bol niekoľko ročníkov za sebou úplne vypredaný. Počet návštevníkov je limitovaný veľkosťou nielen samotného areálu, ale aj dodržaním maximálneho počtu osôb pre zabezpečenie komfortu všetkých návštevníkov.

Ceny vstupeniek:
v predpredaji 400, – Kč
na mieste v deň konania festivalu od 13 hod 450, – Kč

Deti do 12 rokov a vozičkári majú vstup zdarma.

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na úplne nových webových stránkach www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/ #! / Festivalokor.

Festival Okoř sa zaradil medzi Čisté festivaly, kde sa bude triediť odpad.

Mediálnymi partnermi sú: radio City, Metro, rádio Relax, žena-in.cz, Náš región, musicweb.cz a MusicJet.cz.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky