Novinky

Zuzana Smatanová nakrúcala klip na novú skladbu „Miluj ma, alebo odíď“!

Zuzana Smatanová má novú pesničku! Skladbu „Miluj ma, alebo odíď“ zložila pre rovnomenný  film a už k nej stihla nakrútiť aj videoklip. Zuzana si spolu s hercom Markom Igondom zahrali v klipe manželov!

Speváčka a skladateľka Zuzana Smatanová má na konte ďalšiu filmovú skladbu. Opäť ju oslovila režisérka Mariana Čengel Solčanská, s ktorou už spolupracovala na filme Lietajúci Cyprián. Tentokrát je Zuzana autorkou titulnej piesne pre film „Miluj ma, alebo idíď“. Dráma zo súčasnosti, kde sa odohráva trojuholník lásky, príťažlivosti a nenávisti, bude mať premiéru 17. januára 2013.

„Som autorkou hudby, aj textu. Na pesničke som pracovala popri koncertovaní asi mesiac. Vďaka tomu, že som vedela o čom je hlavná idea filmu, sa mi oveľa ľahšie písal text, ktorý s ním súvisí.“ Vysvetľuje skladateľský proces Zuzana Smatanová.

K novej skladbe stihla Zuzana už nakrútiť aj videoklip. Filmovalo sa v starom dome v Šali, kde sa odohráva hlavná časť filmu.

„So štábom sme sa vrátili na im dobre známe miesta. Využili sme tam staré valčekové steny, nábytok a drevené podlahy, čo vyzerá na obraze veľmi dobre. Okrem toho sa v klipe objavia aj samotné zábery z filmu.“ Dodáva  Zuzana Smatanová.

Šarmantná Zuzana predviedla v klipe doslova herecký výkon! Asistoval je herec Marko Igonda, ktorý vo filme stvárňuje jednu z hlavných postáv.

„V klipe sme si zahrali manželov, ktorí medzi sebou vedú tiché rozhovory a opäť si hľadajú k sebe cestu. Bola to moja prvá skúsenosť nakrúcať pred kamerami vzťah a niečo tak osobné… Ale Marko je výborný herec a profesionál, tak si myslím, že sme to zvládli. Na záver sa v klipe objaví aj jeho malá dcéra Maruška.“ Opisuje s úsmevom hereckú skúsenosť  Zuzana Smatanová.

Režisérka Mariana Čengel Solčanská teraz pracuje na postprodukcii klipu. Okrem klipu sa Zuzana stíha venovať prípravám výstavy portrétov pätnástich slovenských osobností, ktorú chystá na január budúceho roka. Dovtedy sa niekoľkonásobná Zlatá Slávica objaví v Legendách Popu, ktoré budú venované Jarovi Filipovi.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Palo Smolka

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky