Novinky

Známy basgitarista Peter „Forus“ Fóra dostal na narodeninovej párty auto!

Bývalý basgitarista skupiny Inekafe Peter „Forus“ Fóra oslávil s fanúšikmi 36. narodeniny. Originálna „FORUS BDAY PARTY“ dopadla nad hudobníkove očakávania! Narodeninovú oslavu strávil muzikant a špičkový kuchár s priateľkou, blízkymi kamarátmi aj fanúšikmi. Hudobné a kuchárske umenie podľa „Forusa“ si užil každý, kto prišiel do bratislavského UHU Clubu. Prekvapením pre oslávenca bol darček v podobe vysnívaného auta! No najväčšiu radosť mal „Forus“ z priateľskej atmosféry plnej perspektívnych nápadov.

Bývalý člen skupiny Inekafe Peter „Forus“ Fóra oslávil narodeniny na originálnej párty, na ktorú pozval nielen priateľov, ale aj fanúšikov! Oslávenec, hostiteľ, špičkový kuchár a skvelý  DJ v jednej osobe predviedol vlastné hudobno – kulinárskej umenie v bratislavskom UHU Clube. „FORUS BDAY PARTY“ dopadla nad hudobníkove očakávania. Výbornú narodeninovú oslavu si muzikant užil v spoločnosti krásnej priateľky Vandy, blízkych kamarátov aj fanúšikov.

Oslava sa niesla v pohodovom duchu. Keďže som bol so svojimi blízkymi, bolo to aj cítiť, všetkým bolo dobre. Chcem poďakovať UHU Clubu a všetkým, ktorý mi nejakým spôsobom pomohli pri organizácii párty. Každý „makal“ na sto percent a za to majú môj rešpekt! Teší sa Peter „Forus“ Fóra.

10446053_10152442521727659_7628921521317369109_oRadosť z akcie, na ktorej hudobník spojil svoje najväčšie vášne – varenie a hudbu, znásobili pozitívne reakcie hostí. Tí si okrem skvelej atmosféry pochvaľovali kulinárske špeciality. Prekvapením pre oslávenca bol darček v podobe vysnívaného auta. No najviac „Forusa“ potešila priateľská atmosféra plná skvelých nápadov.

Najviac pozitívnych reakcií mám na jedlo s celkovou prezentáciou a servírovaním. Čo sa týka darčekov, vzhľadom na moju veľmi podpriemernú spotrebu alkoholu, mám po tejto oslave zásobu tak na jeden rok, ak nie viac. Tiež som dostal nové Volvo, ktoré som chcel mať… jasné, že v podobe „angličáku“. Veľmi ma potešili aj nápady a návrhy rôznych ľudí na ďalšiu spoluprácu. A najmä vidieť všetkých pekne pokope, to bol ten najväčší dar.“ Smeje sa Forus.

Príjemná akcia naštartovala Petra „Forusa“ Fóru k ďalších plánom. S tímom, s ktorým známy hudobník oslavu pripravoval, počíta aj v budúcnosti pri nových „food and music“ eventoch.

IMG_0067„Chcem zostať v spojení s kuchyňou a zároveň pokračovať v hudbe. Rovnováha týchto dvoch vášní sa premietla do mojej vízie o budúcnosti.“ Prezradil hudobník a špičkový kuchár zároveň.

Peter „Forus“ Fóra je bývalý dlhoročný člen kapely IneKafe. V skupine vystupoval ako basgitarista 13 rokov. V Londýne získal celosvetovo uznávaný certifikát na Westminster Kingsway College, ktorý mu otvoril dvere do kuchárskeho sveta. Neskôr študoval produkciu elektronickej hudby na PointBlank College. Po návrate do Bratislavy si vybudoval vlastné štúdio a momentálne pendluje medzi svetom gastronómie v Londýne a svetom hudby v Bratislave. Okrem toho sa Peter „Forus“ Fóra venuje obchodu s vlastnou značkou oblečenia. Viac informácii o aktivitách akčného muzikanta a vynikajúceho kuchára nájdete na https://www.facebook.com/peter.fora,https://www.facebook.com/tasty.sk .

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky